Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Zuhair Murad 2015 gelinlik koleksiyonu, dantel ve güpür detaylarının yanı sıra seksi transparan tül dokunuşları ile gelinlikte yeni bir çağ başlatıyor!

Zuahir Murad yeni sezon 2015 gelinlik modellerinde, zarif ve seksi dokunuşları bir arada kullanmış ve ortaya çok farklı birbirinden şık ve seksi gelinlik modelleri çıkmış.Her tarza uygun gelinlik modelini yeni sezonda Zuahir Murad  koleksiyonunda bulabilirsiniz.Danteller, güpürler ve transparan tül detaylar gelinliklere ince ince işlenmiş.Kabarık gelinlikleri ve balık model gelinliklerde ten rengi tül detaylarıyla daha çekici bir görünüm verilmiş.

Zuhair Murad 2015 gelinlik koleksiyonunda gelin adayları için  harika yeni detaylara da yer vermiş.Birbirinden güzel gelin taçları ve aksesuarları gelinlikler ile harika bir bütünlük sağlamış.Düğününüzde masal prensesleri gibi görünmeyi hayal ediyorsanız sizde bu gelinlik modellerini mutlaka değerlendirin.

Dekolte açısından son derece cesur hazırlanan Zuhair Murad 2015 gelinlik modelleri, nefes kesen ve ihtişamlı tasarımlara imza atmış.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.