Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yüz şekliniz toplu ve yuvarlark hatlara sahipse kilolu görünebilirsiniz.Yüzü  ince ve zayıf gösteren saç modelleri yaparak kilolu görünmekten kurtulabilirsiniz. Kadinveblog olarak sizin için seçtiğimiz yüzü ince gösteren saç modellerini araştırıdk ve ünlü saç stillerinden ilham adlık.Sizde kediniz için aşağıdaki görsellerimiz den ilham alabilirsiniz.

Dağınık topuz 

Eğer saçlarınızı topuz yapmak istiyorsanız yüzü zayıf gösteren dağınık topuz saç modelleri tam size göre.Dağınık topuzunu hafafif dalgalı saçlarınız ile yapmanız daha etkili görünmenizi sağlar.Dağınık topuz ile yüzünüz ince ve zayıf görünecektir.

Yana ayrılmış saç modelleri

yandan ayrılmış hacimli saçlar yüz hatlarınızın olduğundan daha küçük görünmesini sağlar.Saçlarınızı istediğiniz yöne ayırıp küçük tel bir toka ile tutturun.Emin olun bu saç rengi yüzünüz için harika duracaktır.

Dalgalı Uzun Saçlar

Bol hacimli dalgalı ve uzun saçlar sizin tam istediğiniz ince zayıf bir yüz için en ideal saç modelidir.Düz saçlar yüzünüzü daha kilolu gösterir bunun için saçlarınızı kabarık, hacimli ve dalgalı olarak kullanın.İnci kıvır kıvır saçlarda size uygun değildir.

Salaş  Atkuyruğu

Saçlarınızı sımsıkı atkuyruğu yapmayın, size en çok yakışan ve yüzünüzü zayıf ve ince gösteren saç modeli salaş bırakılmış dağınık atkuyruğu modelleridir.

 


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir