Zaman ve teknoloji ilerledikçe makyaj teknikleri de, yüzü ince gösteren makyaj modelleri gibi her geçen yıl yeni ilerlemeler ve teknikler ile güzelleşmek adına biz kadınlara bir çok imkan veriyor. Makyaj teknikleri ile günümüzde her şeyi yapmak artık mümkün.Özellikle yüz konturleme ile bambaşka ve farklı çok güzel bir kadına dönüşebilirsiniz.Yüzü daha ince ve zayıf gösteren makyaj modelleri kilolu bayanların ve yüzü tombul olanların imdadına yetişiyor. Bazı kadınlar kusurlarını kapatmak için makyaj yaparken bazıları ise daha güzel kadın olmak için.Yüz hatlarınızı daha ince göstermek için makyaj teknikleri neler, yüzü ince gösteren makyaj modelleri gibi bir çok görsel ile size bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız.Makyaj teknikleri ile ilgili sorularını konunun en altından yorum kısmından bize bldirirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Kaşlar yüz hatlarınız ile uyumlu ve kavisli olmalı

Yüzünüzle uyumlu kavisli kaşlar yüzünüzün daha ince görünmesine yardımcı olur.Eğer kaş modelinizde kavis yoksa bir makyaj uzmanından yardım alıp zamanla kavis kaşlara sahip olabilirsiniz.

Göz altlarınızın daha aydınlık ve bakımlı görünmesini sağlayın

göz altı şişkinlikleri ve morluklarınız varsa mutlaka makyaj ile bu bölgeleri daha aydınlık yapın.Yorgun ve bitkin gözler yüzünüzün daha şiş görünmesine neden olur.Göz altı bakımları ve kapatıcıları ile bu işin üstesinden gelebilirsiniz.Yüzünüzde karanlık kısımlar varsa yine makyaj ile daha aydınlık görünmesini sağlayın.Tüm bunlar yüzün ince görünmesinde etkili makyaj tekniklerindendir.

Gözlerinizi olduğundan daha büyük gösterin

Büyük gözler her zaman yüz hatlarınızın daha ince görünmesini sağlar.Gözlerinizi daha büyük görünmesini sağlamak için buğulu göz makyajı, dumanlı göz makyajını siyah eyeliner veya eyeliner kalem ile yoğun bir şekilde yapın.Bunun haricinde takma kirpik kullanın.Kalem eyelinerı alt ve üst kirpik diplerinize mutlaka uygulamayı ihmal etmeyin.

Açık ruj renkleri kullanın

Koyu ve belirgin dudaklar yüz hatlarınızın kilolu görünmesine neden olur.Gözlerinize yoğunluk verip dudaklarınızı daha sadece ve cilt renginize uygun açık renkler de seçmelisiniz.Örnek beyaz tenler için şeftali tonları, açık pembe ve mercan renkleri seçebilir.Esmer ise bej rengi, ten rengi rujlar yüzü ince gösterme makyaj tekniklerinin kurallarındandır.

Makyaj Kontürleme yapın

Yüzü ince göstermenin en iyi kesin yolu makyaj konturlemedir.Çene bölgesinde açık, çene altında koyu uygulamalar size daha uygundur.elmacık kemiklerde burun ve alında hafif gölgelendirmeler yüzünüzü daha ince gösterir.Makyajla Yüz İnceltme/ Kontur videosunu  izleyip daha iyi öğrenebilirsiniz.

makyajla yuz inceltme

yuzu ince gosteren makyaj mosdelleri  2015 Hilary Duff Signs Copies Of "Elixir"

yuzu ince gosteren makyaj 2 yuzu ince gosteren makyaj
cu

makyajla yuz inceltme 2015

yuz incelten makyaj modelleri

 

Hilary Duff Signs Copies Of "Elixir"

2013 MTV Movie Awards - Arrivals

 

 

yuzu ince gosteren makyaj modelleri 2015

yuzu ince gosteren makyaj teknikleri 2014

yuzu ince gosteren makyaj teknikleri 2015

 


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir