Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yüksek Bel Jean Pantolon Trendi

Jean pantolonlar bayanlar tarafından severek giyilen parçalardan. Bu sezonda yüksek bel Jean pantolon trendi 2015 sonbahar kış sezonunda çok fazla görülecek. Özellikle yırtık Jeanlar ve yüksek bel Jean pantolonlar sokak modasını istila etmeye devam edecek.

Yüksek bel Jean pantolonlar aslında bizlere çok uzak değil. Mutlaka hatırlayacaksınız özellikle 80’li ve 90’lı yıllarda yüksek bel Jean pantolon trendi çok fazla görülmekteydi. Hem bayanlar hem de erkeklerin vazgeçemediği pantolonların başında geliyordu. Yüksek belli Jean pantolonlar nostaljik havayı şimdi de yazdan 2015 sonbahar kış modasına taşıyor.

Yüksek bel Jean pantolonlara genel olarak baktığımızda rahat kesimli ve genellikle uçuk mavi tonlarda olduğunu görüyoruz. Yüksek bel Jeanların bir başka avantajı da yüksek beli sayesinde boyu daha uzun göstermesidir. Çünkü düşük bel bacakları kıstığı için boyu daha kısa gösterir yüksek bel ise tam tersi boyunuzun daha uzun görülmesini sağlar.

Yüksek beli Jean pantolonlar uzun boylu ve zayıf bir vücuda sahip olan bayanların tercihi olmalıdır. Karın bölgesinde fazlalıkları olan bayanların giymesini tavsiye etmiyoruz çünkü hoş bir görüntü ortaya çıkmaz. İnce beli ve düz karnı olan bayanların tercihi olmalıdırlar.

Yüksek bel Jean pantolonunuzu kısa ve diz altı ceketler ve deri ceketler ile şık bir  kombine edebilirsiniz. Sade ve günlük giyim içinde oldukça ideal kombinlerden.Yine üst olarak kısa bluzlar ve kazaklar  de yüksek belli Jean pantolonlarla çok hoş durmaktadır. yine  gömleklerde harika bir eşleştirme olabilir. Jeanınızı spor ya da klasik hoş bir gömlekle tamamlayabilirsiniz. Serin geçen günler için blazer bir ceket ile de kolayca kombine edebilirsiniz. Ayakkabım nasıl olmalı diyorsanız yüksel belli Jean pantolonunuzun altına topuklu ayakkabı giyebileceğiniz gibi spor ayakkabı ya da botta tercih edebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş :


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.