2015 Yılbaşı makyajı için size harika bir makyaj önerimiz var.Yılbaşına sadece bir kaç hafta kaldı, parti gecesi veya özel bir yılbaşı eğlencesi düşünüyorsanız makyajınızı ekstra ışıltılı ve parlak altın renklerde yapabilirsiniz.Kesinlik bu özel günde daha maksimum gözalıcı ve büyüleyici görünmek için çalışıyoruz.

Altın yaldız göz makyajı  zamansız ve her zaman daha çekici.Özellikle esmer ve siyah saçlı bayanlara çok yakışıyor. Yılbaşı makyajınız için düşünebileceğiniz inanılmaz bir seçenektir. Yılbaşı makyajı için bu kolay altın yaldızlı göz makyajı öğreticisi ile genel olarak yüzünüzde daha parlak bir görünüm gelicek, parti için ve ev kutlamaları için ekstra daha kadınsı görünmenize yardımcı olacaktır.

Yılbaşı için Altın Parıltılı Makyaj Nasıl Yaparsınız?

Bu özel bir görünüme  dramatik bir etki için kanatlı eyeliner ve süper gür kirpikler ile seksi dumanlı göz görünümü oluşturmalısınız. Şık çikolata tonları ile ışıltılı altın renkleri birlikte kullanmalısınız..  kusursuz tek bir bakışla iki tonu nasıl  kullanmanız gerektiğini anlatacağız. Sıcak kahverengi tonları ve parlak metalik yaldızlı ve altın parıltılı makyaj kombinasyonu ile asla kötü görünmezsiniz.
Gerekli olan malzemeler:

• Makyaj tabanı, temel, kapatıcı
• Allık
• Kaş kiti
• Göz astar
• Göz kapakları için Turuncu gölgeler, kahverengi ve siyah
• Altın pigment
•siyah eyeliner
•Siyah maskara
• Yanlış kirpik
• Nude ruj
• Makyaj fırçaları

dore rengi  ışıltılı makyaj

dore rengi ışıltılı makyaj

Ayrıca bakınız:  Yılbaşı Gecesi için 16 şık makyaj önerisi

1: Kesinlikle,  bu gün en kusursuz bir cilt tonu elde etmelisiniz.ve bu ilk adım olmalıdır tüm makyajınız için ideal bir alt taban oluşturmalısınız . Yeni yıkanmış ve temizlenmiş yüze bir makyaj tabanı uygulayın ve sonra cilt tonunu göre en uygun temel gölge kullanın. Mükemmel bir görünüm için temeli uygularken bir makyaj fırçası kullanın. Gerek duyarsanız allıktan ve  makyaj tabanından önce  kapatıcı kullanın.En son biraz bronzlaştırıcı ile yüzünüze sıcaklık ekleyebilirsiniz.

2: Eğer tam ve  mükemmel kemerli kaşlarıelde etmek istiyorsanız, yüzünüze çok ifade ve karakter vermek için iyi bir yol kaş kiti yardımı…  kaş doldurmak için kaş kiti kullanın.

3: Göz makyajı için ilk önce göz kapaklarınızı  bir geçiş rengi olarak hareket edecek turuncu bir göz farı uygulamaya başlamalısınız. (Aynı paletten ) koyu kahverengi göz farı ile iyi uyumlu olacaktır.

4: üst kapak aynı paletten  dış V bir erik kahverengi gölge uygulayın. Bunun üzerinde bir mat siyah göz farı uygulayın.

5: Bir glitter makyaj tutkal ya da ıslak bir fırça ile  göz  kapaklarınıza, merkezini geçen üst kapağa biraz altın pigment uygulayın.

altin pariltili goz  makyaji egitimi

6: alt kapağınıza aynı erik kahverengi göz farı kullanın.

7 : üst kapak ve su hattına  siyah eyeliner uygulayın. Gözünüzün iç köşesine ve parlak bir görünüm için kaş kemiğinizi vurgulayın.

8: siyah maskaradan birkaç kat uygulayın. Siz de daha güçlü ve iyi tanımlanmış dumanlı göz görünüm için takma kirpik kullanabilirsiniz.

9: mutlaka dengeli bir son görünüm için nude renk ruj sürmeniz gerekir, bu yoğun dumanlı göz makyajı sahipseniz en güzel ruj nude rujlar olacaktır…Makayınızı bitirebilirsiniz.

Altın parıltılı yılbaşı makyaj eğitiminde son adımı  gülümseme !


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir