Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yaptırmayı düşüneceğiz 6 sevimli piercing modeli ve bölgesi

Eğer görünümünüzü yenilemek istiyorsanız, kendinize piercing yaptırarak güzel bir  stil ekleyebilirsiniz. Sevimli piercingleri yüz bölgeniz hariç başka bölgelerinize de yaptırabilirsiniz. Birçok stil ve piercing modelinden  bolca vardır. Senin biraz da ne kadar cesur olduğuna bağlı.Yüz piercing veya vücut piercing aralarından bir tane seçebilirsiniz. Neyi seçerseniz seçin, Hangi bölgeye ve hangi modeli seçeceğiniz den  emin değilseniz, bu sevimli 6 piercingler den birini düşünebilirsiniz.

1. GÖBEK PIERCING

Sevimli piercingleri sadece yüzünüzde yaptırmak zorunda değilsiniz. Belki önümüzdeki yaz senin mayo içinde güzel ve seksi olmak isteyebilirsiniz.Bir göbek halkası vücut için çok güzel bir ektir. Sadece iyileşmesi  için zaman ve sabıra ihtiyacınız olacak.. Tamamen iyileşmesi için altı ay sürer.

2. KULAK PIERCING

Üst kulak genelinde piercingler çok trend…Bu sevimli kulak piercinglerini yaptırmadan önce iyi düşünün ve yaptıranlardan fikir alın.Duyduğum kadarıyla temizlemesi çok zor ve akıntı yapabiliyor.Hassas ciltler için uygun olmayabilir.

3. DUDAK PİERCİNG

Sen birkaç farklı şekillerde dudak piercingi yaptırabilirsin. Bunu yerleştirebileceğiniz konumu seçin, ama dudaklarınızı berbat etmeyin . Bu iyileşmek için 1-3 ay sürer ve alkol veya dudaklarda sabun değdirmekten kaçınılmalıdır. Profsoyonel steril yerlerde yaptırmanızı tavsiye ederiz.

4. DIL PIERCING

Bir süre için dilde bir küpe ile konuşurken zorluk çekebilirsiniz, senin dilini deldirmek  hakkında iyi düşünmen gerekir.Dil hızlı iyileşir, böylece dilden küpeyi kaldırırsanız, delik hızla kapanır.

5. KAŞ PIERCING

İyileşmesi en az 6 ay sürer.Ve çok iyi yere yaptırılmalıdır.Yoksa kaşta kötü durabilir.

6. BURUN PIERCING

En doğal ve güzeli burun piercingidir.İsterseniz halka isterseniz küçük taşlı bir burun küpesi. İkisi de güzel görünür.İyileşmesi daha kısa sürer.İlk 2 gün ağrı yapabilir.


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir