Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Uzun kollu abiye modelleri ve fiyatlarını bu makalemizde siz değerli Kadınveblog takipçilerimiz için derledik. Uzun kollu abiye modelleri 2016 galerisine bir göz atmanızı şiddetle öneriyoruz.

Havanın soğuk olduğu günlerde genel itibariyle sırt dekoltesi olan ve göğüs kısımları açık olmayan elbise modelleridir. Uzun kollu abiye elbise modelleri genellikle kışın ünlü kimseler tarafından oldukça rağbet gören elbise modeli çeşididir. 2016 yılının da trendlerinden olabileceği kanısındayım. Davetlerde, etkinlikleriniz de genel de kışın bayanlar abiye elbise tercihinde çok zorlanır. Sonbahar / Kış koleksiyonunda özel olarak tasarımları yapılan 2016 Uzun Kollu Abiye Modelleri ile bulunduğumuz mevsimin şartlarına göre giyinebilir iz. Etkinlikler de davetlerde bu modeller ile tüm dikkatlerin üzerinizde olacağı garantidir. Uzun kollu abiye elbise modelleri ile bayanlar kışın oldukça şık görünecekler. Uzun kolları nedeniyle bu beyinlerde kapalı elbiseler ön yargısı yapmasın oldukça derin sırt dekolteleri, göğüs dekolteleri bulunan bu uzun kollu abiyeleri giymek ve üzerinizde taşımak yürek ister. Davetleriniz de şıklığınızdan ve zarafetiniz den bahsettirmek istiyorsanız bu modelleri mutlaka denemenizi öneriyoruz. Bazı modeller galeride gördüğünüz üzere skinny ve narin yapılı bayanlarda çok şık ve güzel durmaktadır. Balık-etli bayanların, kilolu bayanlara bu modelleri önermiyoruz. Tabi ki bu uzun kollu abiye modelleri seçimiyle burada işimiz bitmiyor. Abiye elbiseniz üzerine yapacağınız doğru saç modeli, çanta, ayakkabı ve aksesuarla tam bir vücut olmalısınız. Zaten bu 5 liyi tamamlayabilen bayanlar hedefi tam 12 den vuruyorlar ve davetlerde büyülü bir görsel oluşturmaktalar.

Ülkemiz de genel olarak düğün, nişan, mezuniyetler için abiye elbise modellerini giyeriz. Abiye elbise modellerini günlük yaşamımız da tercih etmeyiz. Bu elbiseler şatafat ve gösterişin sembolü olarak üretildiler. Sırf bu abiye elbise modelleri için ayrı kumaş sektörü oluşturuldu. Tanınmış abiye elbise firmaları Zarafet ve şıklığı tasarımlara yansıttılar. Günümüz de abiye elbise modelleri bayanların duygu ve düşüncelerini yansıtan elbiseler araçlar haline geldi. Kadınlar özel günlerde birbirleri ile şıklık yarışına girdiler. Giydiğiniz abiye elbise modeli sizin statünüzü belirliyor. Güzel olmak her kadının iç dünyasında doğasında bulunan istektir.

Siyah Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri 2016

Siyah Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri 2016

Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri 2016

Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri 2016

Kırmızı Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri 2016

Kırmızı Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri 2016

Beyaz Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri 2016

Beyaz Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri 2016

Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri 2016

Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri 2016

Uzun Kollu Abiye Modelleri 2016 Galerisi;


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.