Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Tv ünitesi arkası dekorasyonu 2015 ev dekorasyon trendlerin başında geliyor.Evlere modern bir atmosfer ekleyen tv ünitesi arkası duvar kağıtları ve dekoratif taş modelleri, aynı zamanda ışıklandırmada ekleyerek daha şık ve lüks görünüm ekliyor.

2015 Duvar kağıdı modellerinden seçtiğimiz tv arkası fikirleri sizinde evinize harika bir tarz getirecektir.İsterseniz duvarınızın ölçüsüne göre 700 Tl den başlayan fiyatlara gerçek taş ve seramiklerden işletebilirsiniz.Hemen hemen duvar kağıdı ile aynı fiyata gelen gerçek patlak taş yapımı görünüm açısından daha gerçekçi ve doğal durmaktadır.Eski dönemlerde sokaklarda ve evlerde yapılan patlak taş görünümleri beyaz, füme, bej, kahverengi, tuğla rengi modelleriyle daha tasarım ve orjinal durmaktadır.

Biraz sönük görünümlü oturma odası? İtalyan gelen, şık, seksi ve şık Regolo Duvar Ünitesi Koleksiyonu için gitmek mobilya üreticisi Jesse oturma odanıza küçük bir parlaklık ve cazibe getirmek. Bu modern duvar üniteleri stil ve fonksiyonelliği bir yakınsama oluştururlar ve onlar içine hemen hemen her alanı dönüştürebilir fütüristik eğlence üssü.
Aşağıda sizler için derlediğimiz 2015 tv ünitesi arkası taş desen duvar kağıtları modellerini ve ev içinde kullanılmış dekorasyon örneklerini daha yakından görebilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Paylaş :

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.