Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kadınlar olarak biz yüzükleri seviyorum; zarif ve şık, düz ya da büyük olanlar, küçük yüzükler, gerçek altın ve elmas veya sahte yüzükler. Biz bile bizim parmaklarımız üzerinde bazen nasıl göründüğüne şaşırıyoruz.Yüzükleri birbiri ile ve başka takılar ile karıştırma ve eşleştirme gerçekten daha şık stiller oluşturabiliyor . Biz parmak tabanında veya tırnak yatakları yakınında, bir veya her 5 parmak üzerine yüzük takabilirsiniz. Klasik tarzı, tek bir parmak ya da 2 parmakta tek bir zarif bir yüzük olabilir, ama bu sadece değil. Modern bir şekilde birden fazla yüzük takmak hepsini birbiri ile şık bir şekilde yığmak ve parmaklarınızı daha güzel göstermek için bir çok yol vardır.Trend Yüzükleri birbirleri ile ve giysi ile Kombinlmenin Modern Yollarını sizler için hazırladık.

Yüzükler şekiller, renkler, dokular ve her bir parçanın genel özellikleri ile oynamak için bir çok çeşitte olabilir. Midi yüzükler, büyük yüzükler ve zincirler den bu yıl bir sürü  vardır. Onları birlikte takma ya da ulaşmak istediğiniz tasarıma göre gözden çıkarılır… Altın bu gün arka koltukta kalırken, gümüş ve tunç, muhtemelen daha çok tercih ediliyor.

Hala yüzük takmak ve eşleştirmek nasıl bilmiyor musunuz? İşte modern bir görünüm ile yüzük takmak ve kombinlemek için müthiş yollar!

Midi Yüzükler
Yalnız tek parmağında yüzük takmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, bu görünüm biraz ilgi ekleyerek,  modaya uygun eğlenceli bir alternatif midi yüzükleri  yan yana ve diğer parmaklarda bir çok model ile takabilirsiniz… Bu mükemmel şık midi yüzükler birbirleri ile  farklı görünüyor ve yeni bir stil eğilimleri  var. Artı, uzun ve ojeli tırnaklar ile  muhteşem oluyor,  midi yüzükler ile özellikle ellerde odak noktası oluşur ve  parmaklarınızın görünümünü uzatır.Midi yüzükleri spor ve günlük kombinleriniz de  üst üste farklı yüzükler ile de  tercih edebilirsiniz.Özel günler için tek bir parmakta takmanız daha zarif olur.

İlgili; Nişan ve Düğün İçin Benzersiz Tektaş Yüzük, Alyans Modelleri 2015

Kamuflaj Yüzükler
Senin serçe parmağında takabilirsin, muhteşem, modern tarzı ile tırnak yatağını kapsayan ve çeşit midi yüzükler gibi tırnağa yakın takılabilir.., ancak yarım bir kamuflaj halkasıdır. Katy Perry  benzer bir tarzı yüzük ile spor kombinleri ile görüldü ve bu dünyanın dışına taştı!

Çok Parmağı kapsayan Multifinger Yüzükler
Kim yüzüklerin tek parça tek parmak için olması gerektiğini söyledi? Günümüzde yüzükler genellikle parmak uçlarına yerleştirilen mücevherleri ya da İncili, gümüş ya da koyu renkler ile takılıyor, hem de birden fazla parmakları kapsayacak şekilde olabilir. Bu özgürce taşımak için biraz rahatsız edebilir, alışmak zaman alabilir, ancak en özel günleriniz için arada bir takabilirsiniz.

Eklem Yüzükleri
En iyi yolu bu gün onları parmaklarınızın orta veya parmaklarınızın tabanında takmak, eklemlerin üzerinde  zorunda olan bir yüzük modelidir. Midi yüzükler sağ eklem üstüne takılır  bunun yerine eklem yüzüklerini takabilirsiniz. Onlar kesinlikle özel bir gün için uygun ve ellerinize güzel bir vurgu eklemek için ideal.

Açık Halka Yüzükler
Yüzüklerde açık bir alan ile konsept sağlanmış ,Yüzüklerin yarısı yok gibi görünüyor ama aynı zamanda parmağınızın büyüklüğüne göre ayarlanabilir olması rahatlık sağlıyor. Mükemmel aralıkla birbiri üstüne yığılmış birden fazla küçük yüzükler ile şık bir stil yaratabilirsiniz,  Bu muhteşem parçalar ile yanlış gitmek zor, her kıyafet ile şık kombinlerde kullanılabilir.

Zincirli Yüzük
Birlikte aynı parmağına takılan iki yüzük, tabanda bir ve bir midi yüzük olarak ince  bir zincire sahip oldukça ilginç bir yüzük modeli. Bu zincir kendisi yüzüğe güzel bir tasarım ekler.Zincirli yüzük modelleri 2015 yılında çok trend oldu.Yine spor ve klasik kombinleriniz de takabilirsiniz.

Ayrıca bakınız; 2015 trend 32 çarpıcı yüzük modelleri

 


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir