Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sonbaharın trend takı ve giyim kombinleri 2015

Eğer merak ediyorsanız, bu sonbaharda takı takmanın en stil yollarını sizler için hazırladık.2015 sonbahar kış modasında kadınlar için takı, şık bir  trend olmaya devam ediyor. Sizde sonbaharın soğuk  gardırop kıyafetleri ile sıcak ve şık takı kombinleri yapmak istemez misiniz ? Bugün burada sonbaharın trend takılarını takmak için bazı fikirler ve yollarını seçtik.

V-YAKA TRİKO İLE

V-yaka kazak, kolye, eşarp ya da sadece bir aksesuar eklemek   için en iyi yoldur. Neden seçim iniz güzel ve şık bir kolye olmasın? Sizin sonbahar kıyafetinize büyük bir kolye güçlü bir ektir. Sadece iyi bir görünüm için güzel ve  kıyafetinize uyumlu bir kısa kolye seçtiğinizden emin olun. V- yaka kazak ve triko için  kısa bir kolye hedefleyin.

TOPUZ İLE TAKI KOMBİNLERİ

Bayanlar, size kulaklarınızın merkezinde kolye takmak için güzel bir sahne veriyoruz, bir topuz yapmak her zaman küpe takmak için harika bir yoldur. Bu küpenin ışıldaması için mükemmel bir zaman.

DÜZ RENK VE SADE ÜSTLER İLE BÜYÜK KOLYE

Kolye düz renk ve sade  bir üst ile eşleştirmek için idealdir.Sade ve düz üstleri  tek başına bırakırsan onlar biraz sıkıcı olabilir, dürüst olalım. Onlarla büyük bir kolye eşleştirmek kıyafetleri daha vurgulu yapmak için mükemmel bir yoldur.

BİR BLAZER İLE

Bu genellikle OFİS -İŞ stilleri için harikadır, kolyeler takım elbiseler ile  oldukça güzel çalışır.Alışılmadık bir kombinasyonun oldukça çarpıcı kılan  bir parçasıdır. Kolye ve takım elbise kombini ile dışarıda sizi  daha  profesyonel bir görünüm ile fiyakalı bir dokunuş görünümünüzü  birleştiriyoruz. Eğer bu kombinasyon giydiğinizde bir sürü övgü almak isterseniz aşağıdaki örnek harika bir stil. Ve ofiste yeni bir trend ayarlayabilirsiniz.

DANTEL ELBİSE ELBİSE İLE KOLYE

Sonbahar giyim koleksiyonunda dantel üstleri çokça görebilirsiniz. Onlar, kadınsı çekici ve tamamen güzel olmasının yanı sıra kolyeler ile harika bir ikilidir.

GÖMLEK ÜSTÜNDE KOLYE KOMBİNİ

Eğer beklenmedik bir görünüm sunmak istiyorsanız, sevdiğiniz kareli gömleğin üstüne takı eklemeyi deneyin. Bu beklenmedik bir aksesuar ama ekose gömlek ile birlikte şaşırtıcı derecede iyi görünüyor. Senin ekose gömleğin düğmesinin yukarısında kolye sürprizi büyük bir pop olabilir. Bu sonbahar ve kış aylarında günlük kombinlerde takı takmak için eşsiz bir yoldur.

SİYAH ELBİSE İLE STATAMENT KOLYE

Takı takmak için daha mükemmel bir yolu var mı? Sizin moda kişiliğini ifade etmek sizi davetlerde ve topluluklar da ön plana taşıyacak bir stil siyah elbise ile statament renkli bir kolye… Siyah elbisenin asiliğini ve seksiliğini daha da vurgulu yapabilirsiniz.Takı Bunu yapmak için mükemmel bir yoldur.

Bunlar, bu deyimi takı giyebilir 7 yolu vardır sonbahar . Bunu giymek için favori yolu nedir? Diğerlerine bazı yeni ilham vermek için buraya fikirlerinizi paylaşın.


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir