Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Son Moda Monokrom Modelleri

Son zamanlarda sıkça rastlanan bir giyim stili monokrom, kıyafette siyah ve beyaz renklerinin ön planda tutulması olarak bilinir.

Yaygın olarak bilinen bu bilgi aslında monokrom kıyafet  modelleri için sadece kısıtlı bir bilgiyi gözler önüne seriyor; çünkü monokrom sadece siyah ve beyaz renklerinin bir arada kullanılmasını değil, tek renkli giyim tarzı olarak da kabul edilmektedir. Geometrik ve asimetrik siyah beyaz desenli elbise modelleri de en fazla kullanılan monokrom kıyafet modelleri arasında. 2014 yaz aylarında ise monokrom modasına sadece kıyafet değil çanta ve ayakkabı seçimleri de eklendi.
Monokram modelleri ile bir tarz yaratmak göründüğü gibi kolay bir seçim değil. Gerek asimetrik desenli siyah beyaz elbise modelleri, gerekse tek renkli kombinler oluştururken oldukça dikkatli olmak gerekiyor.

Özellikle monokram modasını sadece beyaz renkli ile yansıtmak isteyenlerin olduğundan daha kilolu görünme durumunu da bilmeleri gerekir. Bastan aşağı beyaz renk giymek isteyenlerin vücutlarının fit olması şart olarak bile sayılabilir. Beyaz kombinler vücut hattını olduğundan daha fazla yansıtacağı için özellikle bu tarzı seçenlerin dikkatli olmasında yarar var. Sadece beyaz renkte değil yatay çizgilerden oluşan bir siyah beyaz elbise seçimlerinde de ayni şekilde daha dikkatli davranılması gerekiyor.

 


1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Klas ve sofistike siyah ve beyaz kış kombinleri 2015 | Kadinveblog Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] Ayrıca bakınız; son moda monokrom kıyafet modelleri […]