Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Oscar de la Renta gelinlik tasarımlarını biz kadınlar seviyoruz. Kim Oscar de la Renta sevmez? İnsanın içine dokunur ve gerçekten doğru mevsime uygun doğru parçaları tasarlarken  bize en moda ve zarif yeteneklerini sofistike siluetler ile birlikte sunar. Gelinlik 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunda her biri için böyle  tatlı bir zerafet vardır.

Oscar de la Renta gelinlik ilkbahar 2016 modelleri, bize  beklenen tüm her şeyi getirdi , ve gelin adayları görünüyor ki turnayı gözünden vurdular.

Peter Copping artık yaratıcı tasarımcı olarak tanınıyor ve onun gelinlik tasarımları gerçekten alkışı hakediyor.  Kısa, daha modern ve pratik gelinlik modeli daha geleneksel gelinlik kadar  cömert ve çok yönlü bir seçim sunuyor. Hatta  kızlar için bir kaç seçenek de verdi!

Oscar de la Renta  gelinlik modellerinde  en şık  siluetleri oldukça geniş bir yelpazede sunuyor.Modern eklemeler ve tatlı cazibeli görünümlerinin, yanı sıra kenarları oymalı, uzunluğu ve çiçek aplike ile mükemmel uyumlu. İnanılmaz bir plaj düğünü için ise  yoğun daha dik dantelli gelinlikler nefes kesici. Fildişi tafta gelinlik modeli baştan görüldüğü gibi organze ve tül tül katmanlı. Çok romantizm dokunuşları ile çok tatlı gelinlik modellerini 2016 Oscar de la Renta’da bulabilirsiniz. Çiçek desenleme, kristaller ve payetlerin yanı sıraherhangi bir gelinin  prenses gibi görülmesini sağlayan nakışlar gelinliğin her yerinde.

Ayrıca bakınız; Zuhair Murad Gelinlik Modelleri 2015

  Vera Wang Yeni Sezon Gelinlik Modelleri 2015


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir