Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Güzel ve modern bir yatak odası, en kutsal mekanlarımızı oluşturur. Bu sadece dinlenmek ve uyku için bir yerdir, ama her yeni sabah mutlu hissetmek ve huzurlu olmak için stili güzel bir hatırlatma olmalıdır. 2015 modern ve şık yatak odası modelleri ve dekorasyonları, bir yatak odasında olmazsa olmaz her şey ile muhteşem hatırlatmalar ve  tasarımlar veriyor, benzersiz özellikleri ile sunulan bu yatak odaları ile sizde kendi dekorasyonunuz için fikir alabilirsiniz.

Büyük, modern bir duvar ve oda içinde mermer banyosu, ile çok modern ve şık görünüyor. Bu modern yatak odasında, iki karşıt özellikler hakimdir. Bu şekilde bonyasu ve duvardaki ışıklı tablosu, stimülasyon (ve yangın) ile gevşemeyi dengeler.

Bu bir sonraki yatak odası, bir sinirli, müzik hissi oluşturmak için bir gitar ve yanlış hizalanmış ayna kareleri ile sisli orman duvar kağıdı  gibi bazı ilginç tasarım özelliklerini  sunuyor.

Bir daha geleneksel bir tasarım düşük platform bir yatak ve modern tarafı bu minimalist tablolar yatak odasında harika görünüyor.

Açık sanayi tarzı çatı katında, güzel bir yatak anahtardır. Bu basit ahşap  platform bir yatak ve uygun ahşap duvar rafı ile dekore etmek mükemmel bir çözümdür.

Bunlarda ilginizi çekebilir; Giyinme Odası İçin 15 Gardırop Dekorasyon Fikirleri .

Kentsel gelişmişliği gösteren  modern ve şık bir yatak odası modeli ile rekabet için hazır hissedebilirsiniz.

Retro modern kategorisi birlikte başka bir yatak odası modeli, yükseklikte artış var daire rahat dokulu duvarları ve kendi neon sanat özelliği ile tasarlanmış.

Mükemmel organize ve zekice nötr renklerin uyumu, yata odasında modern ve şık bir görünüm oluşturuyor.

Bu yatak Beachy  yatak odası dekorasyonunda hasır dahil etmek zorunda olmadığımızı kanıtlıyor.

Bu odada şömine ve jet  havalı lambası, bu şık yatak odasında en şaşırtıcı unsurlar olmuş.

Bu modern yatak odasında mükemmel uyumlu masa lambaları ile odanınyaratıcı galeri duvarları, düzen ve şıklıkta son noktadır.

Başka bir açık çatı tasarımında, beton gri kullanılmış mobilya ve eşyalar daha sessiz seçilmiş.Hem şık hem yaratıcı bir yatak odası dekorasyonu.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.