Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kulak ve kulak arkası bayan dövme modelleri 2018

Bayanlar arasında yeni dövme trendi kulak ve arkasına yapılan  küçük dövme modelleri.Topuz ve atkuyruğu saçlarda harika görünen küçük figürlü dövmeler eminim dövme sevenlerin çok dikkatini çekmiştir.

Sende ilk dövme modelini mi bir arıyorsun? Nasıl bir dövme  seçmek için kararsızlık yaşayabilirsin.Ama kulak arkası dövme modelleri senin için iyi bir ilk seçim olabilir.Hem oldukça küçük hemde sen istediğinde saç modelin ile kapatabilirsin.Sıkıldığında istersen görünmesini engellemek çok kolay olur.Ama dövmenin en çok yakıştığı bölgelerden biri kulak ve kulak arkası.Burada bu konuda karar verebilirsiniz.Size harika 2018 trend kulak arakası dövme modelleri seçtik.Tabi İsterseniz farklı şekillerde bir çok deseni modeli bulabilirsiniz.

Kulağınızın arkasında güzel bir dövme  figürü seçmek için kendi zevklerinizi ve tarzınıza göz önünde bulundurun. Müzik, hayvan figürü, sevgi sözcüğü, kalp ve çiçek gibi bir çok seçenek var. Burada size uygun tasarımlardan birini seçebilirsiniz.


1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Düş Kapanı (Dreamcatche) Şekli Dövme Modelleri 2015 | Kadinveblog Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] yapılıyor , evden ve sizden tüm olumsuzları ve kabusları uzak tuttuğuna inanılıyor. Bu dövmeler  size  iyi şeyler […]