Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kışın Şort Giymenin ve kombinlemenin yolları !

Opak çorap ile şort giyin

Size tavsiyelerimiz; Şortunuzu kışın giymenin en kolay ve şık yolu opak siyah çoraplarla giymektir.Altına ise yükse topuk bir ayakkabı giyin. Siyah bir şortla giyilen opak çorap ve topuklu ayakkabı daha seksi ve şık bir stildir.Ayrıca bu şekilde şortunuzla bütün bir görüntü oluşturarak daha zayıf ve uzun görüneceksiniz.

Deri Ceket ile şort giyin

Kışın şort giymenin bir diğer şık yolu ise deri ceket ile birlikte giymektir.Kombinlerin İçine kazak ve kalın bir gömlek giyin.Özellikle ekose canlı renkte gömlekler kış için harika bir seçim.

Ayakkabı olarak bilek boyunda bot veya uzun çizme giyebilirsiniz.Şortunuzu kış için daha ideal görünmesini sağlamak için ise ince çorap ile tercih edebilirsiniz.

Kışlık şortunuzu palto ve kabanlar ile giyin

Kışın şort kombinleri için diğer bir alternatif ise palto ve kabanlar ile eşleştirmektir.Spor, Casual, Klasik giyim mi tercih edeceğinize siz karar verin.

Eğer klasik bir kombin istiyorsanız klasik kabanlar ve topuklu ayakkabı seçin.Şort için ise kalın kumaşlı ortadan ütü çizgisi olan şortları seçebilirsiniz.

Deri şortları ayrıca klasik kombinlerinizde kullanabilirsiniz.Spor ve Günlük kış stili için İse kot şort, siyah şort veya yine deri şort tercih edebilirsiniz.

Üstünüze spor bir parke Sweatshirt veya kaban içine kat kat kazak veya gömlek giyebilirsiniz.Ayakkabı olarak ise bilek boy botlar, spor ayakkabılar veya converse ayakkabılarınızdan birini giyin.

Kışlık şort modelleri ve kombinleri ile ilgili ilham alabileceğiniz stil önerileri ve resimleri aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz …


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir