Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Rahat kazaklar  soğuk kış günlerinde, modern ve şık bir görünüm oluşturan, en iyi moda parçaları arasında. Kazak ile yapabilceğiniz kış kombinleri için dolabınızın içini iyice bir karıştırın mutlaka harika kıyafetler bulacaksınız.Mini etekler ve siyah skinny pantolon kazak kombinleri benim en sevdiği kış stilleri arasında.

Bu şekilde baskılı bir kazak altına, mini eteğiniz ile opak siyah çoraplarınızı giyip hem rock stili hemde çok havalı bir kombin elde edebilirsiniz.

Bu kıyafetler zaten her kadının  dolabının derinliklerinde olan şık kıyafetler.Sizde harika kış kazak kombinleri yaratmak için kıyafetleri nasıl bir araya getirmeni gerektiği konusunda Aşğağıda sizler için hazırladığımı 2015 şık kazak kombinleri ve stillerine bir göz atın.Özellikle büyük boy – overize  kazak, ince kazak, salaş, uzun ya da balıkçı yaka kazak hepsi ile bu kış şık görünebilirsiniz.

Eğer kazak seçme konusunda şüpheniz varsa biz kaşmir gibi, hafif ve sıcak olan modelleri tavsiye edebilirsiniz. Tayt veya tozluk ile kazak birleştirebilirsiniz. Onlar diz boyu çizmeler yanı sıra ayak bileği botlar ile de gerçekten çok iyi uyum sağlıyor.


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir