Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yeniden bacak ısıtıcıları yani tozluklar Ile çok müthiş sokak Tarzı kıyafet kombinleri yapabilirsiniz. Bu trend 2015 kış sokak modasının en tarz stillerini oluşturuyor.

Diz üstü kalın çoraplar, tozluklar kesinlikle yıllar boyunca moda stillerinde kullanılmış sonbahar kış sezonu için mükemmel bir aksesuar ve aynı zaman bacak ısıtıcılarıdır. Kot pantolon ile tozlukları giyebilir VEYA Bir mini etek Ile eşleştirme yapabilirsiniz .hala Kendi stilinizi ve tarzınızı güçlednirmek için bir çok farklı tozluk kombinine Yol Bulabilirsiniz İşte Yeniden bacak ısıtıcıları – tozluklar Ile moda olan birkaç sokak stili kıyafetleri şunlardır:

YAĞMUR BOTLARI İLE

Diz YÜKSEK çizmeler görünümü yerine yağmur çizmeleri üzerine kalın kışlık tozluklarınızı giyerek şık sokak stilleri yapabilirsiniz. Sizinde  dolabınızda Bir Çift tozluk yada diz boyu kalın çorabınız yoksa cidden, en kısa sürede almanız Gerekir! Bu tozluklar HERHANGİ Bir sonbahar kış kıyafeti ile eşleştirildiğinde mükemmel bir görünüm oluşturur.Sevimli bir dokunuş için çizme Altında, tozluk – diz bacak ısıtıcılarını sizde kombininize ekleyin Bu, birçok bacak ısıtıcıları ile sokak stili kış kombinlerinden sadece biridir.

JEAN PANTOLON İLE

En yaygın sonbahar kış kıyafetlerinden biri skinny jeansler + uzun kollu üstler. Bu esintili ve soğuk  havalarda, şık bir görünüme ulaşmak için tozluk giymek hızlı ve mükemmel bir seçim. Eğer ayak bileği botlar / savaş botları ile kot eşleştirmek istiyorsanız, üzerlerinde  bacak ısıtıcıları – yani tozluklar da eklemeyi deneyin!

KALIN DİZ ÜSTÜ ÇORAP İLE MODA KOMBİNLER

Eğer diz boyu çizmeler giyiyor ya da sadece ayak bileği bot tercih ediyorsanız, bacak ısıtıcıları sizin daha tarz bir kombin elde etmenize yardımcı olur.

ETEK İLE DİZ ÜSTÜ ÇORAP

Pileli etekler ve mini dar etekler trendi kesinlikle kış sezonu da  popülaritesini koruyor ! Özellikle soğuk mevsimler için koyu renkli bir tozluk ile mini eteklerinizi birlikte giyebilirsiniz.  siyah veya gri gibi bir renk ile kıyafetler ile kombinlerinizi yapın. Eğer kısa bir etek giymeyi tercih ederseniz, üzerinde sevimli diz bacak ısıtıcıları, tozluklar giyin.

TAYT ÜSTÜNE DİZ ÜSTÜ ÇORAP KOMBİNİ

Kış modası hakkında en sevdiğim şey çok katmanları giymenin mümkün olması. Benim için, büyük boy kazak + katmanlar ve taytlar kış için en tarz ve rahat kıyafetlerden. Taytınızın üzerine tozluk ve büyük boy bir kazak gibi kıyafetler ile kış sokak modası stilleri elde edebilirsiniz.

NEON DİZ ÜSTÜ ÇORAP KIŞ KOMBİNİ

Eğer sizin için dikkat çekici olmanın sakıncası yoksa, neon bacak ısıtıcıları – tozluklar sizin için harika bir stil oluşturacaktır. Onlar kesinlikle kıyafetinizin odak noktası olacak böylece geri kalanını sade ve basit aksesuarlar  tutmaya çalışın.

TÜM SIYAH KIYAFETLER İLE TOZLUKLAR

Tüm siyah KOMBİNLER konusunda her zaman harika bir fikir vardır. Onlar size, şık, zayıf ve tamamen sofistike bir görünüm ekler.Eğer bir siyah kıyafet ama spor görünüm oluşturmak istemiyorsanız  bacak ısıtıcıları ile mini eteğinizi giyin ve kıyafetinize biraz renk katın! Ben gri veya lacivert nötr tutmak istiyorum.

BASKILI KAZAK ELBISE ILE

Triko elbiseler, kış için harika bir kıyafet! Anında sizi moda divası gösterebilir,  Sevimli kazak elbise, yada triko elbise ile Sen bacak ısıtıcılarını kombine edebilirsiniz!  çok sportif ve aynı zamanda şık  hissedeceksiniz!

CONVERSE ILE

Converse giydiğinizde ister klasik ister spor bir görünüm yapın, convers üstüne tozluklarınızı çekin ! Kot pantolon, şort, etek veya ne  giyerseniz giyim herhangi bir kıyafet ile convers üzerine tozluklarınızı giyebilirsiniz.

Bunlar kışın tozluklar – bacak ısıtıcıları ile birçok müthiş sokak tarzı kıyafet kombinlerinden sadece bir kaçı, sizinde farklı tozluk stilleriniz varsa bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir