2016 Kalem etek modelleri ve kombinlerini siz değerli Kadınveblog takipçilerimiz için araştırdık ve Bu yazımızda ele aldık. Editörlerimiz tarafından yapılan kombinlerin detaylı anlatımlarına bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sevgili okurlarımız bugün yine sizlerle farklı bir konu eşliğinde buluşacağız. Bugün ki konumuz kalem etek tasarımları ve kombinleri olacaktır. Mükemmel bir alt giysi olan kalem etekleri hemen hemen tüm bayanlar tercih etmektedir. Her bayanı daha kadınsı gösteren bu etek tarzı oldukça popülerdir. Bu kusursuz etek tarzının boyu farklılık gösterebilmektedir. Sitemiz çalışanları hem yurtiçi hem yurtdışı olmak üzere çeşitli defilelere katıldılar. Sizler için en iyi kalem etek tasarımlarını ve kombinlerini derlemiş bulunmaktayız. Dilerseniz sizler için hazırladığımız bu tasarım ve kombinleri teker teker fotoğraflar halinde inceleyelim.

2016 Kalem Etek Tasarım ve Kombinleri

2016 Kalem Etek Tasarım ve Kombinleri

İlk olarak yukardaki kombindeki gibi kalem eteklerinizi tişörtlerinizle kullanabilirsiniz. Ancak sizler için önemli bir uyarımız bulunmaktadır. Tişört kalem etek tercihi yaptığınızda tişörtünüzü eteğinizin içine koyunuz.

Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri 2016

Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri 2016

Favori kombin tarzımız ise yukarıdaki gördüğünüz gibi kalem eteklerinizi kolsuz balıkçı yaka kısa tişörtlerle kombinidir. Bu kombin tarzı sizi oldukça şık göstereceği gibi erkeklerinde oldukça fazla dikkatini çekeceksinizdir.

Kalem Etek Kombinleri Düğün için

Kalem Etek Kombinleri Düğün için

Kalem eteklerinizi yukarıdaki gibi Oxford gömleklerinizle kombinleyerek sokaklarda şıklığınızla boy gösterebilirsiniz.

Kalem Etek Kombinleri Kış

Kalem Etek Kombinleri Kış

Değerli okurlarımız kalem eteklerinizi kış mevsiminde boğazlı örme kazaklarınızla kombinleyerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Kış mevsiminin en çok beğenilen bu kombin stilini sizlerde mutlaka denemelisiniz.

2016 Günlük Kalem Etek Kombini

2016 Günlük Kalem Etek Kombini

Uzun kalem eteklerine sahipseniz uzun sveatlerinizle kombinleyerek sokak tarzını yakalayabilirsiniz.

Renkli Kalem Etek Kombinleri

Renkli Kalem Etek Kombinleri

Yukarıda gördüğünüz kombin ise tam yaz kombinidir. Sizlerde yaz mevsiminde sokak tarzı hakkında araştırma yapıyorsanız bu kombin stili tam size uygundur.


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir