Kızlar, ısısız 2 dakikada dalgalı saç yapımı için hazır mısınız ?

Ben saç kurutma makinesi, yardımı olmadan her gün muhteşem saçlara sahip olacağınız, en kolay ısısız dalgalı saç modelleri yapımı ve ipuçlarını sizler ile paylaşacağım. Bugün ısılı saç düzleştirici ve saç maşasına veda ediyoruz!Peki neden sizce saçlarınız içinartık bir mola vermek gerekmiyor mu.Bu sıcak saç düzleştirici ve şekillendiriciler zamanla saçlarınızı öldürüyor maffediyor.Aslında bunları kullanmadan süper kolay saç modelleri yapabilirsiniz.? Bu ısısız kolay dalgalı saç yapımı videosu size saçınızı kaybetmeden sağlıklı bir şekilde kırıp yakmadan nasıl 2 dakika dalgalı saç yapabileceğinizi anlatıp gösterecek.

Sarah Jessica Parker harika dalgalı saçlarına imreniyoruz. Ama nasıl kolay bir dalgalı saç yaptığını sizde anlayın.Saç düzleştirici ve demir maşa kullanmadan yaptığı saçları her zaman daha parlak, ve mükemmel cilalı dalgaların sahibi olmuştur?Bu sörfçü, dağal dalgaların ısısız yapımı oldukça kolaydır, büyük dalgalı saç stili bu videoda anlatımlı olarak sizler ile…
İlk önce Saçınızı şampuanlayın ve kendiliğinden saçınızın hafif kurumasını bekleyin. Biraz nemli kalana kadar saç kurumasını bekleyin. Artık saçta düğümler olmadığından emin olmak için geniş bir dişli tarak kullanın. Eğer saçlarınız çok düz ise ve dalgalı olması çok zor ise saçınızın içine biraz yumuşak jöle veya saç şekillendirici sürün. Şimdi,saçınızı etrafında sararak tepede küçük ve özensiz bir topuz yapın.Saçınızı tamamen kurutun ve daha sonra yavaş yavaş gerektiği topuzunu bozun ve stili çıkarmak için bekleyin.Saçınızdaki topuzu daha sıkı yapmak, saçınızın bukleleri daha düzgün ve büyük olmasını sağlar.
İşte Isısız En Kolay 2 dakikada Dalgalı Saç Yapımı- Anlatımlı Video( videoyu dikkat izleyin)


1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Her Uzunluk için Dalgalı Saç Nasıl Yapılır ? | Kadinveblog Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] Bunu da kaçırmayın; Isısız En Kolay Dalgalı Saç Yapımı-Anlatımlı Video […]