Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İlkbahar yaz denim trendlerinde önden düğmeli etek modellerini görmüştük. 70’li yılların öne çıkan parçaları düğmeli etekler ilkbahar yaz modasında eğilimi yüksek parçalardan.
Yeni sezonda; uzun düğmeli etekler, denim etekler, diz boyu düğmeli etekler, sahte jean rengi kumaşlar, süet kumaşlar ile karşımıza çıkıyor.

İlkbahar alışverişinizi yaparken sezonun en iyi düğmeli eteklerini mutlaka listenize alın, ayrıca sonbahar kış sezonunda bu etekler trend olmaya devam ediyor. Her kıyafet ile uyumlu olacak düğmeli etek modelleri rahat tarzı ve istediğiniz kadar düğmelerini açabilmeniz güçlü bir stil oluşturmanızı sağlıyor. 70’lerin moda trendi düğmeli etekler ilkbahar yaz da en iyi koleksiyonların gözde parçası olarak görülüyor. Retro tarzını seven kadınlar için özellikle düğmeli kot etekler harika bir seçim.
Eğer uzun düğmeli etek giymeyi tercih ederseniz üzerinizi daha kısa üstler giyin.Uzun gömlekleri eteğinizin içine sokabilirsiniz. Mini modeller de ise bir çok tarza kombin yapabilirsiniz. 2015 ilkbahar yaz modasında her kadının ruhuna uygun bir düğmeli etek var.Mango ilkbahar yaz koleksiyonunda önden düğmeli etek modellerinden bulabilirsiniz.

Aşağıdaki galerimizde düğmeli etek modelleri ve kombinlerini görebilir stiliniz için ilham alabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş :

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.