Kilo vermenin aslında hızlı yolu olduğunu hepimiz biliyoruz.Bunun hakkında muhtemelen  çok fikirler duydunuz.Aç karnına limonata ve asitli içecekler gibi bir sürü teknik duymuşsunuzdur.Ama bunlarının zamanla korkunç sonuçları da var.Mide rahatsızlıkları, stres vb...

Sakin olmak çok önemli bu konuda strese girmeyin. Çok aşırı bir şey yapmadan hızlı kilo vermek tamamen mümkün. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekilde bunu sizde yapabilirsiniz: Burada bilmiyor olabileceğin hızlı kilo verme yolları olabilir.

Metabolizma arttırmak sürecinde birkaç hafta büyük olasılıkla kilo veremeyebilirsiniz ama asla vazgeçmeyin!Daha sonrasında kilolar  daha hızlı gidecek. Bu süreçte dondurmalar, çikolatalardan  ve beyaz undan uzak durun.

Sen kilolu olsan da, kendini motive etmeli ve güçlü hissetmelisin, – bunu yapabilirsin! Motivasyon hızlı kilo vermenin bir başka önemli yoludur aslında. Hepimiz birlikte yapacağız. Hazır mısın?

Kendi yemeğini kendin yap!

hizli kilo vermenin en etkili yollari
Yemek yapma konusunda güçlü becerileriniz yok mu? Korkma! ev yapımı salatalar, haşlama sebzeler ile yoğurt gibi küçük ve kolay tüm bu ekstra kilo yiyecekler kısa sürede kilo vermenizi sağlıyor! Öğünlerinizi ve yemeklerinizi basit ve sağlıklı tutun. Muhtemelen yemek konusunda baya  tasarruf etmiş de olacağız.

Egzersiz yapın

egzersiz yapın
Nette egzersiz videolarından  yüzlerce vardır, ve mutlaka sizin işinize yarayacak bir çok egzersiz videosu bulacaksınız.

Porsiyon büyüklüğü nedir öğrenin

hizli kilo vermenin en etkili yollari 1
Bu çok kolay! Et veya balık bir porsiyon bir deste büyüklüğünde olmalıdır. Hemen hemen her şey bir porsiyon elinizin avuç içine sığacak kadar olması gerektiğini bilin.

İlerlemeyi anlamak için önce ve sonrası resimlerinizi çekin

Daha önceki resimlerini nefret ediyor olabilirsin, ama biz sadece gerçekçi portresini görmek için yapmanız gereken şey  kilo vermeden önce bir fotoğraf çekmek ve bunu hafta bir tekrarlamak. Ve size kilo hedefe ulaştığınızda bu resim sadece bir kaç ay önce ne kadar farklı düşünüyordum dedirtecek..Daha iler ki yıllarda ise kilo alırsanız motive edici öncesi ve sonrası eski resimleri kontrol etmeniz tekrar yapmanız için size güç verecek.Belkide kilo vermek isteyen bir arkadaşınızı bu resimler ile motive edeceksiniz.

Sık dans edin

Olabildiğince sık olarak dans edin. Sadece sevdiğiniz albümü koymak ve bunu dans ederek tekrarlamak.

Hangi gıdalar iyi hangileri kötü öğrenin

hangi gidalar iyi hangileri kotu

Bu kolay gelebilir, ama gıdaların sayısının çok olduğunu düşündüğümüz zaman sağlıklı ve diyet olarak düşünebilecekleriniz olmalı.

Spor salonunda hızlı kilo verme programına katılın

Ve bunu aynı günlük dışarı çıkmak gibi rutin yapmalısınız.Kısa sürede zayıflamak için spor salonu programları en etkili yöntemlerin en başındadır.Ünlülerin de hızlı zayıflamak için en çok başardıkları yöntem budur.

Kilo verdiğinizi hayal edin !

kilo verdiğinizi hayal edin
Kilo verdiğinizi düşünmek ve nasıl gördüğünüzü neler giydiğinizi hayal etmek size müthiş bir enerji ve istek verir bir bakmışınız ki birkaç ay sonra gerçek olmuş.Bir şeyi elde etmek için önce hayal etmek ve istemek yolun yarısıdır.

Metabolizmayı arttırın

metobolizmayi arttirin
Hızlı sağlıklı kilo kaybı için, sindirim sistemi, sizin sorunsuz çalışmalıdır. Doğal metabolizma arttırıcı yiyecekler ve detoks sizin çok işinize yarayacak. Hızlı kilo verip ve daha sağlıklı hissedeceksiniz.

Yürüyüş yapın yada bisiklete binin

olabildiğince hızlı yürüyün ya da aynı zamanda kalp ve kasların iyileştirilmesi için araba kullanmak yerine yerine bisiklete binin.

Nasıl hızlı kilo vereceğiniz konusunda gerçekçi olun

Bir günde tüm ağırlığını kaybedemezsiniz kesinlikle bir veya birkaç günde  kilo vermek için çalışmıyoruz. Sadece unutmayın ve ulaşılabilir hedefler koymanız  gerekir. Kilo sağlıklı, en hızlı şekilde vermek için  haftada bir kilo verme ile başlamak gerekir. Asıl 2. ve 3. haftalarda hızlı kilo vereceksiniz. Eğer düzenli bir ilerleme tutarsanız, bir ay içinde 4-5  kilo kadar kaybedersiniz.

Protein yiyin

daha hizli kilo vermek icin protein tuketin
Yumurta, beyaz et, balık sizin için en iyi doğal protein  kaynakları olmalıdır. Eğer vejetaryansanız, ayrıca proteini bol tofu, baklagiller, kuşkonmaz gibi gıdalar tüketmelisiniz.Protein yiyerek ve egsersiz yaparak ekstra ağırlık kaybetmeye başlayacaksınız!


1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
hızlı kilo vermenin yolları Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
hızlı kilo vermenin yolları
Ziyaretçi
hızlı kilo vermenin yolları

çok faydalo bilgier bunlar .çok hızlı zayıflama konusunda işime yarayacak.Teşekkürler.