Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Uzun ve hacimli kirpikler için maskara sürme teknikleri

Dolgun, hacimli ve  daha uzun kirpiklere yapmak için her maskara hilesini denedim.Ben kirpiklerini dolgun ve hacimli seviyorum. Süper kalın tamamen yemyeşil ve ayrı ayrı uzun telli olduğunda daha vurgulayıcı göz makyajı oluyor… Eğer sizde gerçekten gözlerinizi daha etkili yapmak istiyorsanız kirpikleri daha dolgun ve uzun yapmak için bazı rimel hilelerini denemelisiniz.Sen gerçekten işe başlamak istiyorsan hacimli kirpikler için maskara sürme  hilelerine bir göz atman gerekir.

İKİ KAT MASKARA SÜR

Dolgun kirpikler için bir maskara sürme  hilesi rimel iki kat uygulamak! Ilk kat hala yaşken şimdi, tekrar rimel uygulamak gerekir. Kirpiklerinizin ‘örümcek’gibi bakmasını istemiyorsan onların, temiz, uzun ve dolu olması gerekir. bu yüzden ilk kat kurumadan hemen 2. kati sürün.

LASHES  KİRPİK TOZU VE SERUMU KULLANIN

Ben aslında rimel sürmeden önce kirpiklere tozu biraz sürerek kirpiklerinizi tamamen dolgun ve uzun yapabilirsiniz .Lashes kirpik uzatıcı serumu da aynı şekilde kullanabilirsiniz.Ayrıca sabah akşam 4 hafta boyunca rimel altına sürdüğünüzde kirpikleriniz de göz görülür bir gürleşme ve büyüme fark edeceksiniz.Makyaj yapmadığınız günlerde ise sabah akşam kirpiklerinize sürün.İsterseniz kaşlarınızı gürleştirmek içinde kullanabilirsiniz.

ŞEFFAF ASTAR KULLANIN

Dolgun VE büyük bir rimel için bi hüner ararken öğrendiğim kirpikleri süper kalın yapmak için bazı şeffaf lashes astar kullanmak gerektiği.Herhangi bir maskara sürmeden önce, sadece şeffaf astar uyguluyorsunuz daha sonra rimeli sürüyorsunuz.

‘MINKING’ TEKNIĞI

Eğer bu özel maskara hilesi hakkında hünerlerini duymuş olabilirsiniz ! ‘Minking’ bütün kirpikleri daha kalın ve dolgun görünmesi için rimeli iki farklı renklerde kullanmak ile  ilgili! Örneğin, kahverengi ve siyah! Tüm yapmanız ilk önce kahverengi rimel sürüp , sonra siyah rengi rimel kullanabilirsiniz .Bu size vereceğim kirpik boyutunu uzatmak ve onları çok güzel görünmesini sağlamak için harika bir hile!

ALT TARAFI ÜZERINDE MASKARA UYGULAYIN

Benim her zaman kullandığım bir başka maskara hilesi ise  gerçekten kirpiklerimi daha dolgun gösteren bir teknik; kirpiklerin alt kısmına maskara uygulayarak daha kalın görünmesini sağlıyorsunuz. Ayrıca maskara sürerken biraz dışarı doğru çekersiniz onları daha uzun ve daha dolgun görünmesini sağlarsınız.


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir