Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

H & M ilkbahar 2015 koleksiyonunda hepimiz için soğuk sezonun monoton ve kasvetli  kıyafetlerinden kurtarmak için gereken güneş rengi sarı ve parlak baskılar ve desenler ile dolu bir bahar sunuyor. Gelecek vaat eden canlı ve parlak renkler  bomba gibi geliyor. H & M İlkbahar 2015 Bayan Giyim Koleksiyonu, bizim dolaplarımızı canlandırmak için ilham dolu mükemmel bir kaynak gibi. Ofis giymek için mükemmel kıyafetler ve daha resmi olaylar için şık parçalar tüm hızıyla yeni moda sezonunu başlatmak için hazırladı. H & M İlkbahar 2015 Bayan Giyim Koleksiyonu günlük şıklık  için gereken gündelik şık kıyafetleri, huzur için zarif ve kadınsı parçaları bulabilirsiniz!

H & M ilkbahar 2015 koleksiyonunda dikkatleri çelen il parçalar sarı renklerde. Üzerinde bir renk bloke baskı, rahat çizgili kazak ve basit gri skinny kot pantolon ile yıpranmış bir kısa kollu kabarık kazak ile örgü kazak ile takım geliyor, altında ise mini etek harika havalı görünüyor . H & M güneşin sıcak yüzünü kucaklayan renklerde ve Marsala rengi pantolonu ile yeni sezonu vuran renkleri fark yaratıyor. Sonuç her zamankisi gibi  enerji ve canlı görünüyor, çoğunuz sessiz kış modası sonra için H&M ilkbahar koleksiyonuna bayılacaksınız.

H & M bu koleksiyonda kullandığı diğer ayrıntılar siyah ve şık deri parçalara ilkbahar dada çok  önem verdiğini görüyoruz.Dar  siyah deri pantolon yılın herhangi bir zamanında parti günü veya rahat ve şık bir görünüm için de büyük bir yatırım olabilir. Bunu çok yönlü ve zamansız bir şeyler ile karıştırın ve diğer parçaları ile  çok kolay kombinleyin. Güzel baskılı üst parçalar giyin ve zarif ve kadınsı görünüm  için hazırsınız!

Biz H & M ilkbahar 2015 koleksiyonu içine derin bakmak gerekirse  asimetrik mini etek bahar sezonun en büyük trendleri arasındadır.Diğer dikkat .eken kıyafetleri ise H&M baskılı pantolon, güzel baskılı mini elbise, hafif beyaz ceket, beyaz bir gömlek ve kabarık kahverengi hırka. Aksesuar açısından, klas ve zarif görünüm için mükemmel metalik bilezikler ve yüzükleri var. Biz kesinlikle sıcak günler için sabırsızlanıyor ve yeni H & M bayan giyim önerileri ile bahara daha şık girmeye hazırlanıyoruz.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir