Günlük uygulanan saç bakım maskelerini siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bizzat denenmiş ve faydalı bulunan maske ve kürleri bu yazımızda paylaşıyoruz

Aslında saçlarımızın bakımlarını saçlarımızın yıprandığı zaman değilde günlük olarak yapmamız gerekiyor. Saçlarımızın bakımlarını günlük olarak yaparsak saçlarımız sağlıklı bir şekilde uzar aksi halde sağlıksız ve yıpranmış saçlara sahip oluruz. Hiç bir bayan hatta erkek bakımsız saçları olsun istemez. Sizlere vereceğimiz tariflerden ilk olarak ihtiyacınız olan maskeyi seçebilir ve bir başlangıç yapabilirsiniz. Asıl amaç bu bakım maskelerini alışkanlık haline getirmek ve devamlı olarak sağlıklı saçlara sahip olmak.

Kepekli saçlar için bakım kürü

Kepekli saçlar için bakım kürü

Kepekli saçlar için;

Saçlarınızda kepek sorununuz var ise sizlere şu bakım kürünü öneriyoruz;

1/2 su bardağı limon suyunu saçlarımızı şampuanladıktan sonraki adımda saçlarımıza sürebilir ve saçımızda 5 dk. Süre ile beklettik den sonra saçlarımızı duruluyor-uz. Saçlarımızda kepekleri giderici bu kür ile parlak ve hacimli saçlara sahip olmak içten bile değil. Şuna dikkat edin saçlarınıza çok fazla limon suyu kullanırsanız saçlarınıza zarar verir bunu önlemek için size tavsiyemiz bu kürü ayda sadece 2 defa kullanınız.

Saç dökülmesine karşı bakım kürü

Saç dökülmesine karşı bakım kürü

Saç dökülmesinin önüne geçmek için;

Saçlarınız mı dökülür? Saç dökülmesini önlemek için işte tam da size göre olan bakım kürümüz;

1 Kaşık Tarçın, Bal, Zeytin Yağı karışımını saçlarımızın dip kısımlarına uygularsak ve sonrasında 15 -20 bekletip sonrada durul-arsanız ve bunu haftada 2 defa yaparsanız saçlarınızdaki ışıltıyı sizde fark-edip şaşıracaksınız.

Saçları besleyen günlük maske

Saçları besleyen günlük maske

Saçları tek tek besleyen maske;

Bir bardak çayı demleyin-iz ve bir çorba kaşığı badem yağı ile birlikte ve bir adet yumurta sarısını iki damla limon suyu ile birlikte karıştırınız ve maskemiz hazır! Sonrasında saçlarımızın dip kısımlarına masaj yaparak yediriyoruz. 15-20 dakika sorasında yıkayalım. Saçlarımızın zaman içerisinde çok daha sağlıklı bir hal aldığını ve kalınlaştığını göreceksiniz.

Saçları parlatan günlük maske

Saçları parlatan günlük maske

Saçlarınız parıl parıl parlasın istiyorsanız;

2 adet yumurta sarısına ilave 4 kaşık zeytin yağını karıştırarak saçlarımıza sürüyoruz ve sonrasında 15-20 dakika bekletip yıkıyoruz. Devamlı yaptığınızda saçlarınızın nasıl da parıl parıl parladığını göreceksiniz.

Yıpranmış saçlar için maske tarifi

Yıpranmış saçlar için maske tarifi

Yıpranmış saçlara özel maske;

Saçlarınız mı yıprandı, Yıpranmış saçlar için bir çözüm mü arıyorsunuz işte size günlük bakım maske tarifi; 1 muz, 1 kaşık badem yağı ve 1 çay kaşığı zeytin yağını bir güzel karıştırdıktan sonra saçlarınızın bütününe sürün 15-20 dakika bekledikten sonra durulayın ve sonrasında 1 şişe maden suyunu saçlarınıza dökün saçlarınızın parladığını göreceksiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir