Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Genç Odası Dekorasyon Fikirleri 2015

Genç odası dekorasyonunda, bazen kendi fikirlerinize destek olacak biraz ilham gerekirse diğer kişilerin odalarına bakmak veya internetten araştırmak size harika fikirler ekleyebilir. Çoğu genç kızlar için odasının dekorasyonu çok önemlidir.Çok farklı ve yaratıcı dekorasyonlar yapabilirler.Odanızı daha keyifli hale getirmek için bir çok yol vardır.Önemli olan her zaman olduğundan daha  güvenli ve huzur hissedeceğiniz bir yer hayal edin…Bizde size  ilham vermek için en göz alıcı genç odası dekorasyon fikirleri bulduk.

DAHA KÜÇÜK ODALAR İÇİN TASARIM

Küçük bir odanız varsa, bu size neler yapabileceğinizi , nasıl bir dekorasyon yapmanız gerektiği konusunda fikir verebilir.Ancak genç odası dekorları bu tip sınırlı küçük alanlarda yüksekliğin daha iyi olmasını gerektirir.

EĞLENCELI DESENLER VE GÜZEL IŞIK FIKSTÜRÜ

Bu güzel papatyalı avize harika görünüyor ve tüm dikkati tavana çekiyor, ama desenli tasarımlar ve canlı renkler ile çok hoş ortamlar ortaya çıkabilir.

 BÜYÜLÜ IŞIKLAR

Bu tarz genç odası ışıkları gençlere daha enerji verici ve romantik gelebilir. Günümüzde ev dekorasyonun en önemli parçası ışıklandırma dır. Işıklar odada harika  bir ambiyans yaratabilir.

DUVAR SÜSLEME VE IŞIKLAR

Kendi odanızın duvarlarına süslemeler ve resimler ekleyerek yapılan bir dekorasyon kendinizi ifade etmenin en iyi yolu bence. Süslemeler olarak resim ekleme, ışıklandırmalar yapma, raf ekleme gibi detaylar ile yapılabilir.Ayrıca resimler odanıza çok kişiselleştirilmiş bir fikir verir.

 ŞIK VE FANTEZI DEKOR

Özellikle bu dekor bazı genç kızlar için hayal ettikleri bir dekorasyon örneğidir. Bu, göz alıcı şık oda harika ve misafirperver.

GIRLY VE NEŞELI TASARIM

Hangi genç kız odasında bu tür dekorasyon istemez? Kendisi için güzel bir  kanepede ikramiye olur… ancak dikkatlice yapılan kalp kolaj süs ve diğer küçük ayrıntıları almak çok harika bir fikir.Bu genç odası hemen hemen herkes için mükemmel bir dekorasyon fikridir.

ŞIK VE PEMBE GENÇ ODASI DEKORASYONU

Odada şık bir dekor ve renk kombinasyonu herhangi bir kızı mutluluktan öldürür 🙂 sevimli bir oda için mükemmel .

ZARIF VE SAKIN STIL

Bu genç  odası dekoru hakkında sakinleştirici ve huzur verici olduğunu söyleyebiliriz. Çok sakinleştirici etkileri olması,  renk seçimi gözü yormuyor ve ışık fikstür mükemmel tasarımı içine bağlar.

SADE DEKORASYON

Duvar çıkartması duvara boşluklarını doldurur ve birlikte odanın tüm dekorunu bağlar.


1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Genç kızlar için yatak odası modelleri 2015 | Kadinveblog Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] Göz Alıcı Genç Odası Dekorasyon Fikirleri 2015 […]