Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015 yılının gelecek gelin adaylarına, ve yakında evlenecek olan gelinlere muhteşem ve benzersiz gelin saçı aksesuarları seçtik!

Gelinlerin büyüleyici güzelliklerini simgeleyen gelin başları ve gelin saçlarındaki aksesuar seçimleri çok önemli. 2015 yılının trend gelin saçı aksesuarları arasından en güncel koleksiyonları bu yazımızdan görebilirsiniz.  Gelinlik şimdi endişe ettiğinizen önemli şey olabilir, ama  güzel bir gelin için saç aksesuarı  görünümünüzü tamamlamak için büyüleyici bir ektir.. Gelin başı aksesuarları, çiçek, makyaj, sizin kişiliğiniz ve gelinliğiniz ile tamamen bütünleşmeli.Sizi tamamlayan şeyler bulmak için 2015 ‘in güncel gelin saç, aksesuar ve makyaj gibi tavsiyeler üzerinde yoğunlaşmanız ve tüm bu detaylar üzerinde düşünmeniz çok daha güzel bir gelin olmanıza yardımcı olacaktır.Şimdiden lan yapmaya başlayın ve son günü beklemeyin!

Ayrıca bakınız; Düğün günü gelin makyajı için 5 ipucu !

Sadece el işi parçaları, kristaller ve inciler  ile süslü  çarpıcı el yapımı gelin saç aksesuarları size harika bir görünüm ekler. Eğer sizde bu harika gelin başı aksesuarlarını görmek isterseniz aşağıda sizin için seçtiğimiz 2015 ‘in gelin saçı aksesuarlarına bir göz atın.

Gelinliğinizin kendinize özel gelin saçı aksesuarları ile harika bir  stil, şıklık ve ihtişam içinde sevgi ve mutluluk dünyasına ilk adımı atın!



ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ