Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Düğün günü her gelin için özeldir. O sizin için  mükemmel görünmeniz gereken en önemli gün,size gerçek bir prenses gibi hissettirecek bu özel günde, şık bir gelinlik modeli, parlak taçlı bir saç modeli   olması gerekiyor. Bu gün seninle ilgili her detay çok önemli; saç uçlarından başlayarak ayak ucuna kadar her şey büyük önem taşımaktadır ve her şeyi istediğiniz şekilde yaptığınızda emin olun ve. Gelin iç çamaşırı ise size ve gelinliğinize en uygun model olmalı, sizin görünümünüzü mükemmelleştirmek için önemli bir rol oynar. Düğün günü gelin iç çamaşırı  nasıl seçilir ? en ideal sonuçları için yazımızdan bilgi alabilirsiniz!

Gelinlik için uygun ayakkabılar çok önemlidir, ancak gelin iç çamaşırı satın almayı son dakikaya bırakmayın, bu yüzdem bu durumda özel bir öneme sahiptir. Acele etmeyin ve gelinlik altında giyeceksiniz çok dikkat edin.Gelinlik modelini doğru şekilde  gösterdiği konusunda emin değilseniz,  gelinlik iç çamaşırı üzerinde tasarruflu olmayın  (tüm düğün çok pahalı olabilir biliyorum ve bir ikilem varsa bu en özel gecenizde güzel sizi ve gelinliğinizi güzel gösteren bir iç çamaşırı satın alın ). Örneğin, straples bir gelinlik giyiyoruz  gerekli göğüs kaldırma ve şekli ile büstü doğru sağlamak için straples bir sutyen ya da büstiyer iç çamaşırı almanız gerekir. Külot seçimini  unutmayın; saten modeller seçmek  iyi bir yoldur: size uyacak ve herhangi izleri göstermeyen külot seçin.
Eğer kilo konusunda bilinçliyseniz ve ince görünmek istiyorsanız, gelinlik altında bazı vücut slimmers veya korse iç çamaşırlarını  deneyin, ama şık ve rahat olmayabilir unutmayın.   Bütün gün onu giyeceğiniz den konforlu olmasına da dikkat edin.

Bakınız; Gelin Ayakkabısı Nasıl Seçilir

Düğün gelin iç çamaşırı seçimi güzel ve seksi de olmalıdır, böylece ilk geceniz de kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Güzel, dantel çorap ve narin jartiyer almayı unutmayın; onlar da aynı olmalıdır; Doğru boyut ve renkleri ile sizde  düğün gününüz için iç çamaşırınız ile güzel bir görünüm  oluşturabilirsiniz.

ilk düğün gecesi ekstra küçük iç çamaşırı gibi, ne isterseniz seçebilirsiniz. Üstünüzde gelinlik olmayacak çünkü, ve gelinlik (renk veya şekil hem de) onu kombin yapmak zorunda kalmazsınız. İsterseniz düğünden sonra  banyoda değiştirebilir  ve daha özel iç çamaşırı giyebilirsiniz.

Gelinlik için iç çamaşırı seçiminde zaman ayırın ve adım adım gitmeyi unutmayın;

1. uydurma mı

2. Gelinlik ile uyumlu mu

3. Vücudunuzu nasıl gösteriyor

4. Doğru külot Seçin

5. Büyük çorap alın

6. jartiyer seçimine dikkat edin.

7. gizemli alın

Bayanlar unutmayın, bu sizin en özel  gününüz,  ilgi ve övgü merkezidir, her şeyiniz ile kendinizden emin ve şık hissetmelisiniz ve her şey doğru seçildiğinde de daha güzel görüneceğiz. Hepinize Çok iyi şanslar ve eşiniz ile mutlu bir yolculuk dilerim!


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ