Daha yeni başlayan bir ilişkiniz varsa erkeğin sevdiğini anlamak başta zor olabilir.Ama zamanla bir erkeğin sevdiği nasıl belli olur, aşık erkek nasıl anlaşılır, sevmeyen erkek nasıl belli olur, seven erkeği nasıl anlarız, bir erkek benden hoşlanıyorsa bana nasıl davranır ? gibi bir çok soruya sizde cevap bulabilirsiniz. Yeni ilişkiler içinde test etmek zor olabilir , ama onlar da süper heyecan verici! Peki o nasıl sana gerçekten uzun vadeli olup olmadığını belli edebilir? onun seni sevdiğinin  temel  belirtileri nelerdir? Bayanlar, yazımızı okumaya devam edin, erkeğin sizi sevdiğiniz nasıl anlarsınız en temel işaretleri bulmaya gidiyoruz!

Bir erkeğin sizi sevdiği nasıl anlaşılır

Çoğu erkek birine aşık olduğunda veya sevdiğinde başka bir şey ile ilgilenmiyor. Çoğu erkek, uzakta da olsa gözlerini size bakmaması için önleyemez – Eğer izlerseniz, sizde onun ilgisini görmeye başlayacaksınız. Sürekli sürekli sizle konuşmak için bir şeyler uyduracak ve bunu  gözlerinin içine bakarak  yapacak. İşte Göz teması , onun senden hoşlandığının ilk işaretlerinden biridir!

Erkeğin sevdiği nasıl anlaşılır

Erkeğin sevdiği nasıl anlaşılır

İlgili; Erkeğin aşık olduğunu gösteren 17 işaret !

Eğer sizin erkek arkadaşınız gerçekten içinin derinliklerinde olan hayellerinizi sorup, istedikleriniz ile ilgilenmeye başlıyor, senin sırlarını bilmek istiyorsa  o sana kesinlikle aşık.  Bu sorular gelip başladığında, bu seni sevdiğini gösteren işaretlerden biridir- henüz itiraf edemez bile!

Bazı olaylar karşısında anında, size dokunarak veya sarılarak tepki veriyor, kendini tutamıyorsa. ve bu sürekli ise, kesinlikle onun seni sevdiğini gösteren işaretler biri!

Seven erkek dokunmak ister, küçük küçük dokunuşlar çok farklıdır. Boynunuzun arkasına, kolunuza veya sırtınıza, küçük yumuşak bir dokunuş. Küçük dokunuşlar büyük bir fark yaratabilir ve aslında sana gerçekten aşık olduğunu gösterir!

Seven erkek nasıl davranır

Aşık ve seven bir erkek kız arkadaşını etrafındaki kız arkadaşlarına onu tanıştırmaktan korkmaz, Onların ne düşündüğü ne olursa olsun önemli olmaz, o kadar mutlu olur ki anında hoşlandığı kızı arkadaşları ile karşılayabilir.

bir erkek sevdiği kıza nasıl davranır

bir erkek sevdiği kıza nasıl davranır

Arkadaşlardan sonra , aile ile tanışmaya gelir. Bir çok erkek kendi anne ve babası ile tanıştırmak için eve sadece herhangi bir kızı getirmez. Seni eğer ailesinin evine getiriyor ise, o seni gerçekten seviyor bu çok iyi bir işaret!

Eğer erkek arkadaşın sürekli sürekli ilk fırsatta sana mesajlar atıyor, seni çağırıyorsa, iyi bir sevgilin var biliyorum ve bu onun gerçekten seni önemsediğini gösterir. Sabah sizi görmek isteyebilir veya gün içinde.Ayrıca onlar gündüz iş saatinde veya gece ortasında tatlı mesajlar yollar.

Eğer bir ilişkide aşk ve sevgi varsa, birlikte eğlenceli ve mutlu anlar yaşanır.Seni güldürüyor ve gerçekten özel hissettirecek şeyler yapıyorsa, o erkek muhtemelen sizin ilişkinin sonunda ciddi bir şeyler olacak.

Genellikle, belli zamanlarda sana gelmiyorsa ve gerçekten sensiz bir gün geçiremiyorsa, o seninle her zamanı geçirmek istiyorsa sana mutlaka aşık. Bunun için sürekli sizinle vakit geçirmek için bir bahane arıyor olacak.Öğle yemeği için seni görmek isteyebilir, yada akşam için bir saatte olsa yanında olmak isteyecektir.

O bazı durumlarda belli etmek istemese de biraz kıskanç olduğunu hissettirecektir. Çünkü kıskanması tamamen normal, erkekler kıskanç ise, onların sizin için duyguları var demektir. Onlar yanlışlıkla ve bilinçsizce yaptığı bu kıskançlık belirtileri, kızlara onlar için gerçekten ne hissettiğini anlayabilmesi için bir ipucu veriyor!

Seven erkek nasıl bakar?

İlk işaret bir erkeğin bakışları;

Seven erkek size karşı bir şeyler hissettiğini ve sonrasındaki bakışları ile de aşık olduğunu bakmasıyla belli eder. Sizi ilk görme sırasında aşık olması muhtemel bakışı normal bir bakıştan çok faklı bir bakmadır ve bunu bilinçsiz bir bir şekilde istemsiz yaparlar.

Seven erkek sevdiğini sürekli bakışları ile kontrol ederek bakışlarına karşılık olarak bakmak ister. Eğer bu bakışlara karşılık siz baktığınızda kendi bakışlarını hemen kaçırır ve hemen akabinde tekrar size bakar. Erkekler bu bakışmalar ile sizi test ederler ve ona vereceğiniz tepkiyi ölçer.

Bu test ile şu verileri elde ederler; acaba benden hoşlandı mı? ve onunla ilgilendiğimi anladı mı?. Benim bu bakışlarımdan haberdar mı? diye bir dizi merak eder ve hoşlandığı kadın ile göz göze gelmeye çalışır.

Erkeğin bu bakışlarına karşılık olarak kadınlar şu şekilde hareketler ile ona sevdiğini belli eder. Kadınlar sevdiği erkekle diyalog halindeyken gözleri kısar ve gözlerinin içleri gülerek konuşurlar. Kadınlar ilgi duyduğu erkekle diyalog kurarken hafif utangaç takılırlar.

Size aşık erkek size bakarken onun size baktığını yakaladığınızda hemen utangaçlık yapar ve size bakmaktan biraz kaçınır. Size ilk kez baktığını zamanlarda o bunun erken olduğunu düşünür ve sizin anlamanızı istemez ise onun size bakışlarını bu ilk zamanlarda yakalamanız zordur. Bir ortamda size bakan erkek herkesle konuşur vaziyetteyken siz etki alanın daysanız yani onun yakınlarından bir yerlerdeyseniz hemen susar ve fazla konuşmaz. Siz onunla bir diyalog kurma durumu olduğu zamanda ise hemen utanır, kızarır ve göz bebekleri büyür.

Uzmanlar ilk bakışta aşık olduklarını kadına tam olarak 8 sn. bu bakış hiç kafasını başka yere çevirmeden yapılan bir bakış. Erkek bakışları size uzun süreli kitlerse bu sizi çok beğendiği ve gerçekten etkilendiği anlamına geliyor. Bakış süresi bu sürenin yarısı kadar (4sn) ise sizden fazla etkilenmediği anlamına geliyor. Fakat kadınların etkilenme bakış süreleri erkekler gibi değişkenlik göstermez ve her zaman aynıdır.

Faydalı olacağını düşündüğüm sizi sevdiğini çok belli eden 18 işaret makelemizide mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz. Burada aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://www.kadinveblog.com/sana-asik-oldugunu-gosteren-18-isaret/
İşte erkeğin size kur yaptığını hoşlanıp hoşlanmadığını ele veren işaretler;

1-Şirin Gülümsemeler: Size karşı yapılan şirin bir gülümseme en önemli kur işaretlerinden ilkidir.

2-Utangaç Tavırlar ve Yüzünün Kızarması: Eğer bir erkek sizin etrafınızda iken yüzü kızarıyor ise bu kur işareti yani erkek sizden hoşlanıyor anlamını taşıyabilir.

3-Göz Kontağı: Bir erkek sizinle ne kadar süre göz kontağı kuruyor ise, buna göre sizden hoşlanıp hoşlanmadığı onu ele verebilir.

4-Taklit Etme: Bazı erkekler kendilerinde olmaksızın karşılarında ki kadının yaptığı hareketlerin aynılarını taklit ederler.

5-Elleni Beline Atmak: Bir erkek karşınız da ellerini beline atarak veya baş parmaklarını pantolonundaki kemer deliklerine sokarak duruyor ise sizden hoşlanıyor olabilir.

6-İçten Samimi Dokunuşlar: Eğer size dokunursa sizden kesinlikle hoşlanması kuvvetle ihtimaldir.

7-Başını Eğmek: Bir erkek bulunduğunuz ortamda başını eğiyor ise sizden hoşlanması ihtimaldir.

8-Gözbeğimiz de Olan Büyüme: Eğer hoşlandığımız birini görür isek göz bebeğimiz büyür. Bunun Aksine hoşlanmadığımız birini görüncede küçülme yapar. Erkeğin size bakıyorken göz bebeklerinde genişleme ve büyüme oluyor ise sizden hoşlandığının işaretidir.

9-Kalkan Kaşlar: Eğer kaşlarını sizle iletişim halinde iken kaldırıyor ise sizden hoşlandığı kuvvetle ihtimaldir.

10-Hareketli ve Huzursuz Tavırlar: Sevdiğiniz erkek yanınızdayken içiniz kıpırdar. Bunu yaşıyorsanız problem değil. Yalnızca birazcık sinirli hissedebilirsiniz fakat iyi bir sinirdir. Bu sinirin nedeniyse karşınızda ki erkeğin sizi sevip sevmediğini bilmediğinizden kaynaklanır. Eğer erkek karşınızda huzursuz bir şekilde duruyor ise sizden hoşlandığı kuvvetle muhtemeldir.


176
Kimler Neler Demiş?

avatar
121 Comment threads
55 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
52 Comment authors
Yaren sudeNursenaOnurNiloesila damla Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Nilo
Ziyaretçi
Nilo

Merhaba benim 9 aylık ilişkim var ama dokuz ay sanki sene gibi herseyimizi biliyoruz birbirimizin huyunu suyunu falan beni annesiyle babasıyla kardeşleriyle halalarınla tanistirdi ailesinin içine kadar soktu bayramda götürdü tektaş yüzük aldı bana annemle annesi tanıştı aile tanışması olacak kismetse evliliğe gidicek bizjm iliskimiz diyor çok sevdigni söylüyor sabahları surekli uzun ve çok güzel bir günaydın mesajı atıyor seni herşeyden çok seviyorum diyor sesimi duymak için genellikle ariyor hayatinda olup biten her şeyi anlatıyor sizce nasıl?

biri
Ziyaretçi
biri

merhaba. ailemin tanıdığı bir aile vardı ve sanırım çok uzaktan akrabayız ama çocuktan çok hoşlandım yaklaşık 2 yıldır ama işin kötü yanı Avustralya da oturuyor olması. bize geldiklerinde beklemediğim bir samimiyet vardı ve birkaç kez odama gelip kendimle ilgili sorular sordu. ilgilenmiyor gibi yaptım ama odama geldiğinde elim ayağıma dolaştı. şu an sosyal medya hesabım yok bu yüzden gizli sekmeden babamın hesabından gizlice stolk yapıyorum. ben 14 o 17 yaşında. her fotosunu görünce kalbim nasıl çarpıyor anlatamam. lütfen biri akıl versinnnnn

Emre
Ziyaretçi
Emre

Merhaba sınıftan bir kızdan uzun süredir hoşlanıyorum. Ben en arkada o en önde oturuyordu önceleri. Hep göz göze geliyorduk bende oda aynı anda kaçırıyorduk. Sonra on sıralara yakınlarına gittim yine aynı şekil oldu. Şuan 1 haftadır yanında oturuyorum önceden herkesle çok samimi olmasına rağmen bana soğuk davranıyordu ve ben sevmediğini düşünüyordum. Şimdi yanına oturunca baya samimilestik göz temasları yanlışlıkla ayağının dizime değmesi defalarca yanlışlıkla kolunun gogusume değmesi vs vs. Ve bana çikolata alırmısın dediğimde ikilemesen gidip alması, eksik defterimi yazarmisin dediğimde yazması en az 5 6 sayfa az da değil ve şuan sosyal medyadan ilk mesaj atan ben oluyorum ama… Read more »

nazlı
Ziyaretçi

Haklısınız benim ki sadece bilinç altında kalmış sporla fazla ilgilenemiyorum ama evde sanatla uraşıyorum müzik gibi resim el işi gibi buda gayet rahatlatmaya yardımcı oluyor teşekkür ederim sizide baya gerdim kusura bakmayın tekrar teşekkürler😊

nazlı
Ziyaretçi

Kadın blog cevap verirmisiniz?

KadinveBlog
Üye

Nazlı Merhaba, Zor hadiseler geçirmişsin. Öncelikle geçmiş olsun. Sana tavsiyem. Sevmediğin sana zarar verdiğini düşündüğün herkesi hayatından çıkart. Geçmişte bir cahillikle yaptığın şeyleri pekte kafana takıp canını boş yere sıkma artık. Bu kötü insanların ve yaşadığın kötü hadiselerin üzerine beton dök. Kimseye anlatmanada gerek yok. Adı üstünde kötü hadise, anlattığın kişiyede negatif elektrik verecektir. Yep yeni güzel bir sayfa açıp hayatına devam et. Unutma! bu gibi kötü hadiseleri yaşayan tek insan sen değilsin. Benden sana tavsiyem negatif elektrikleri üzerinden atmada çok etkili olduğu için bir spor dalı ile uğraşmanı tavsiye ediyorum. Hiç birşey yapamıyorsan kaliteli bir fitness salonuna git, pilates,… Read more »

nazlı
Ziyaretçi

Evet haklısınız kısa bi süre önce çok yakın sandığ8m ve her sırrımı anlattıgım bir arkadaşım vardı ve bu kız benim hayatımlq oynadı resmen nuskalar saç tellerimi alıp büyüler yapmalar neredeyse aklımı kaçırıyodum ve benim hayat8ma benden habersiz türlü oyunlarla birini soktu benim haberim yok bide ben tanıştırdım onları sanıyorum meğer önceden sevgililermiş ondan istediğini vermeyince kız beni yem olarak ortaya koymuş ve zamanla tuzağına düştüm oğlan benim en değerli en kıymetli bişeyimi tabiki herkız için aynı zorla namisumu kirletti bende ilk aileme anlatamadım bu yüzden kaçtmak zorunda kaldım o iğrenç adama sonra ailem geri getirdi hocalara psikolağa g9türdü şimdi yavaş… Read more »

nazlı
Ziyaretçi

Kadın blog

nazlı
Ziyaretçi

Kadınve blog size birşey dqha sormak istiyorum sizin ilgi alanınıza girermi bilmem ama genede fikrinizi almak isterim 16 yaşlarındayken tecavüze uğramış bir genç kız ilerde evlendiğinde Bunu karşı tarafa yani evlendiği kişiye nasıl anlatmalı ve anlatırsa nasıl bir tepki alır g9rüşlerinize ihtiyacım var teşekkürler…😔

KadinveBlog
Üye

Nazlı merhaba, Hassas bir konu ve zor bir durum, bu olay anlatacağınız kişiye göre değişiklik gösterir. Anlatacağınız kişinin bakış açısı ve kültür seviyesi önemlidir. Birde “Bunu bana neden daha önce söylemedin?” sorusu gelme olasılığı vardır. Olası tepkilerde ne cevap verileceği önceden tartılmalıdır.

nazlı
Ziyaretçi

Önemli değil mesajınızı görmemişim asıl siz kuruma bakmayın teşekkür ederim 😊

nazlı
Ziyaretçi

Yani teşekkürler bi cevap veremediniz…

KadinveBlog
Üye

Nazlı kusura bakma geç cevap verdim.

Aliye
Ziyaretçi
Aliye

Bana da hala cevap gelmedi

Aliye
Ziyaretçi
Aliye

Ben ikiziyle aynı iş yerinde çalıyorum kardeşinin izin gününü sorarken benimkinide soruyor eve bırakıyor ben kapıdan içeri girmeden gitmiyor bakıyor bazen beni sevdiğini düşünüyorum hatta arkadaşımda öyle düşünüyor onun öyle düşüncesinin sebebine şu sevdiğim çocuk kardeşini bizden almaya geldi bende gitmeyin biraz sohbet edelim dedim gitmedi durdu sohbet ettik sonra arabaya geçok üşüme dedi arkadaşım da sana nasıl bakıyor öyle falan yaptı
GecEn sefer de arabasına yenilik yapmış nasıl olmuş diye sordu film yapmış camlara seni görmesinler diye yaptırdım dedi güldü bende tabi canım görmesinler beni aşık falan olurlar sonra dedik gülmeye başladık

KadinveBlog
Üye

Aliye Merhaba, Sizden elektrik aldığı ortada, yakında bir teklif gelme olasılığı yüksek. Hakkınızda hayırlısı.

nazlı
Ziyaretçi

Merhaba kadınveblog ben bugün yakın bir akrabanın düğününe gittim ve orada damadın bir kardeşi vardı 25 yaşlarda felan sürekli bana bakıyordu sonra düğün yerinden çıktığımız yerde bu seferde damadın babasıyla yani o çocuğunda babası oluyor onla karsılaştık babamla konuştukları sırada adam bana bakıp bu senin kızmı deyip gülümsedi baya beğenmişti galiba sonra arabaya bindik tam gideceğimiz sırada babamın yigeni bizim arabaya bindi sonra yengemi çagırdık birşey diyecektik ben kapıyı aaçtı o çocuk yengemle geliyor tanış sonuçta sonra oğlan bana baktı geçti önde annemle babama aman efendim hoş geldiniz felan sonra yengem dediki o çocuk için evlenmek istiyormuş hemde karadenizli bir… Read more »

KadinveBlog
Üye

Karşılıklı pozitif elektirik var. Çocuk çok utangaç ise, sizi tanıştıracak bir aracı gerekiyor 🙂 hayırlısı olur hakkında inşallah.

aleynaaa
Ziyaretçi

KADINVEBLOG.. cevabınızı bekliyorum😔

aleynaaa
Ziyaretçi

Bu arada daha önce attıklarımın gelemdiğini gördüm ondan bidaha attım teşekkürle

aleynaaa
Ziyaretçi

Ve qyrıca sınavın başlarında ciddiydi sonra sınav bitimine 2 kişi kalmış çıkmak üzere benimle başımı nezaman kapattığimı sordu bana bende 14 yaşından beri dedim kimliktede başım açıktı bana bence kimliğini değiştirmelisin böyle olmaz dedi ve bunu söylerken bi tuhaftı ciddiydi sanki bende haklısınız bir türlü fırsat bulamadım dedim ve bana nereli olduğumu sorduğunda baya meraklı bakıyodu ama bi okadarda güler yüzlü sonra bana arkada sınava girenlerle benim hakkımda konuştuğunu söyledi sonra sınavdan çıkıncada parkta karşılaştık normal yürüyordu gülmeden beni gördü gene gülmeye başladı bende ona gülümsedim ya sizce gerçekten bana karşı bişeymi hissetmişmidir ve eğer bi daha karşılaşırsak ne yapmalıyım… Read more »