Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Biz kadınlar topuklar ile daha rahat olmamız için sayısız yollar kapalı,  gün içinde acıyan ayaklar yanında ise gün sonunda ağrıyan ayaklar bazen bunun başka çözümü olmalı düşüncesi başlıyor.Evet düz ayakkabılar ilede uzun görünmeniz mümkün.Hiç etrafınızda farkettiğiniz olmadı mı?Aslında kısa bir kadın düz ayakkabılar ile de uzun boylu görünebilir.

Biz sadece spesifik bir çift düz ayakkabı seçmenizi tavsiye ederiz , ancak tavsiyemiz mümkün olduğunca ayak bileğini gösteren pantolonlar ve taytlar seçmelisiniz. Cilt biraz gösterilmeli, bu görsel olarak sizin uzun boylu görünmenizi sağlayacaktır,  topuklu ayakkabı da olduğu gibi  bacak boyunuzu uzatır. Soğuk gün boyunca ayak üstünde görünün hafif bir cilt bile , bu küçük ayrıntı sayesinde sizin boyunuz fark yaratacaktır.Ayak bileği etrafında düşük kesim bir oxford veya botlar tercih edin, bunun gibi daha bir çok seçenek bulabilirsiniz.Bunun yanı sıra yüksek bel kot pantolon ve skinny jean ile yine bilek açıkta düz ayakkabılar giymek sizin uzun gösteren kombinler arasındadır.

Ayrıca bakınız; Bacakları Uzun Göstermenin Teknikleri

Şimdi düz ayakkabılar ile uzun boylu görünmek için doğru yolu biliyoruz, bizim favorimiz 2015 düz ayakkabı modellerinden seçtiğimiz önerileri, ayakkabı alışverişinizde ilham almak için sayfayı aşağı doğru kaydırın.

2015 yılının en moda düz bayan ayakkabı modelleri  ve trendleri …

 


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir