Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Pop kültürü, hatta uzaktan bir öğrenci üniformasına benzeyen bir stile ne dersiniz ? Diz üstü çorap kombinleri…

Peki diz üstü çoraplar nasıl giyilir? işte sizler için derledik.

  1. Klasik okul üniformalarına benzeyen bu stiller üzerinizde oldukça trend görünürler, ancak çorabınız dizden yüksek olmalıdır
  2. Bir klişe gibi bakmadan okul stili gibi uzun diz üstü çorapları nasıl kombinlemeliyiz :
  3. Örneğin, çok kısa ve çok yüksek topuklu ayakkabı ile bir etek seçin, ve kıyafetin üst kısmını daha kapalı bırakın…

Bu sezon diz üstü çorap ile nasıl mükemmel kış stilleri yapabiliriz ?Aşağıdaki önerilerimizde sizde ilham alabilirsiniz.Örneğin kısa pileli kışlık bir etek veya deri etek üzerine kazak veya gömleğinizi giyin, altına topuklu ayakkabınızı veya botunuzu giyin. Burada dikkat etmeniz gereken temel nokta çorabınızın rengi ile giydiğiniz ayakkabının birbiri ile uyumlu renklerde olmalı.

İlgili; sonbahar kış modasında Diz üstü çorap giymenin yolları

2015 sonbahar/kış sezonun da oldukça popüler olan diz üstü çorap stillerini sokak modasında sık sık görebilirsiniz.Özellikle etekler ve şortlar ile kombinlenmekte.Bere ve şapkalar ekleyerek daha cool stiller elde edebilirsiniz. Oversized kabanlar ve ceketler, kısa deri ceketler yine uzun diz üstü çizmeler ile eşleştirebileceğiniz kıyafetler arasında.

Dizüstü çoraplar nötr ve siyah renkleri ile ön plana çıkıyor, Maskulen tarzında trend olduğu 2015 kış modasında dizüstü çoraplarınızı maskülen tarza da kombinleyebilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir