Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2014 Yazının En Trend Kıyafetleri

Yazın en keyifli günlerinin yaşandığı bu zamanlarda rahat, serin ve tiril tiril giyinmenin de tam zamanı.2014/ 2015 yazının en trend kıyafetleri ile sizde modayı yakından takip edip şıklığınıza şıklık katın. Yazın trend kıyafetleri nelerdir, yazın trend kombinleri nelerdir, yazın en trend desenleri nelerdir buyurun birlikte bakalım.

Çiçek desenleri: Yaz aylarının vazgeçilmez deseni olan çiçek desenleri yine rengârenk renkleri ile tüm kıyafetlere yansıyor. Bu yaz çiçek desenli kumaşlar bayanların gözdeleri arasında.

Dantel desenler: Birkaç sezondur ortalığı istila eden dantel detaylı kıyafetle bu yazda da görülmeye devam ediyor. Bu yaz özellikle elbiselerde beyaz dantel çok fazla kullanılıyor. Tamamen dantel olan elbiselerin yanı sıra dantel detaylı kıyafetlere de çok fazla rastlıyoruz.

Kareli desen: Kareli desen gömleklerden, elbiselere ve takım elbiselere kadar her yeri işgal etti bu yaz.

Etnik desenler: Otantik kıyafetler işleme, nakış ve tribal desenler de bu yazın en favori desenleri arasında.

Grafik desenler: Grafik baskılar, fotoğraf baskılar ve sanat eseri tarzında tabloya benzeyen kıyafetler yazın en ilgi gören kıyafetlerinden. Kıyafetler de özelikle kadın suretlerinin kullanıldığı gözler den kaçmıyor.

Pile ve püskül detayı: Bu yaz pilelerin yazı oldu. Pileler eteklerde ve elbiselerde en fazla kullanılan detaylardan olmayı başardı. İnce pileler de kalın pileler de çok fazla görülüyor. Püskül detayı ise hem kıyafetlerde hem de takılarda hoş bir ayrıntı olarak dikkatlerden kaçmadı

Jean kot: Jean yükselişi bu yazda da devam ediyor. Kot şort, pantolon ve kot ceket bu yazda yine çok fazla kullanılıyor. Özellikle 90 ların havasını günümüze taşıyan yırtık jean pantolonlar bayanların en gözdeleri arasına giriyor.

Kısa üstler ve kısa ceketler: Bu yaz kısa üst terdi yaşanıyor. Kısa ceketler tüm şıklığı ile bu yaz çok fazla görülüyor. Kısa üstlerden bluzlarda en gözdeler arasında. Yüksek bel pantolon veya etek ile kombinlendiğinde harika görünüyorlar.

Bol paça pantolon: Bol paça pantolonlar rahatlığı ve şıklığı ile bu yazın en trend parçalarından. Bol paça pantolonlarda pileler de çok fazla kullanılmakta.

Kısa paçalı pantolonlar : Kapri tarzındaki kısa paça pantolonlar da rahatlığı ve şıklığıyla bu yaz gözdeler arasına girmeyi başardı.

Yüksel bel trendi: Artık düşük bel terdi tamamen rafa kalktı diyebiliriz. Bu neredeyse tüm kıyafetlerde yüksek bel terdi yaşanıyor. Pantolonlar, etekler, şortlar hep yüksek bel olarak tasarlanmıştır. Yüksek bel boyu uzun göstermek için de tam bir avantaj sağlıyor.

Tulum trendi: Bayanların bu yaz tercihleri arasında tulumlar da çok önemli bir yere sahip birbirinden şık tulumlar feminenliği ön plana çıkaran parçalar olarak karşımıza çıkıyor.2014 Yazının En Trend Kıyafetleri

 

 

 


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir