Bol salaş kazak kombinleri ve modelleri anlatımlı bir şekilde yazımız da siz değerli takipçilerim-ize aktarmaya çalıştık. Bu kış trend olabilecek renk ve kombinlere göz atmanızı tavsiye ederim.

Sevgili okuyucularımız bugün sizlerle yine bir konu ile buluşuyoruz. Bugün ki konumuz geniş kazak tasarım ve kombinleri olacaktır. 2016 ylıına yaklaştığımız bugünlerde soğuk havanın etkisini yavaş yavaş hissetmekteyiz. Dolayısıyla bu soğuk hava nedeniyle kışlık ve kalın giysilere yönelmiş durumdayız. Haliyle tüm bayanlarda sıcak tuttuğu gibi kendisini şık gösterecek kazaklar aramaktadırlar. Bizlerde tüm bayanların sıkıntısını çektiği şık ve sıcak tutacak kazaklar hakkında detaylı bir çalışma gerçekleştirdik. Dilerseniz sizlerle beraber sitemiz ekibi tarafından hazırlanan kazak tasarımlarını tekerli fotoğraflar halinde inceleyelim.

Bol Salaş Kazak Kombinleri ve Modelleri

Bol Salaş Kazak Kombinleri ve Modelleri

İlk kazak tasarımını incelemeye başlarsak kazak modasında krem rengi oldukça yükselişte seyretmektedir. Sizlerde bu renk bir kazağınızı opak taytlarınızla tercih ederek şık göründüğünüz gibi soğuk havadan da korunacaksınız.

Bol Salaş Kazak Kombinleri ve Modelleri Anlatımlı

Bol Salaş Kazak Kombinleri ve Modelleri Anlatımlı

Diğer bir kazak tasarımı ise yukarıda gördüğünüz gibi omuzları açık kazak stilidir. Bu kazak stilini skinny jean pantolonlarınızla kullanarak sokak tarzını yakalamış olursunuz.

Salaş Kazak Modelleri

Salaş Kazak Modelleri

Yukarıdaki omuzları açık kazak stili yine bu kış yine çok moda olacaktır. Bu tarz kazak stillerinizi kotlarınızla kombinleyiniz. Deri ceketler ile bu kombini tamamlayabilirsiniz.

2016 Salaş Kazak Kombinleri

2016 Salaş Kazak Kombinleri

Değerli okurlarımız yukarıda gördüğünüz gibi kazak elbiseler 2016 yılında moda dünyasına damga vuracaktır. Sizlerde mutlaka gardırobunuzda bir adet bulundurunuz.

2016 Salaş Kazak Modelleri

2016 Salaş Kazak Modelleri

Yine bir kazak elbise tasarımı ve kombini ile karşı karşıyayız. Bu tarz kazak elbiselerini eşarp ve atkılarla tamamlayabilirsiniz. Oldukça seksi görünen bu kombin tarzını sizlerde denemelisiniz.

Bol Salaş Kazak Nasıl Giyilir

Bol Salaş Kazak Nasıl Giyilir

Diğer bir kazak tasarım ve kombini ise sevgili okurlarımız yukarıda bulunan geniş uzun ve örme kazak stilidir. Bu tür kazak stillerinizi eteklerinizle kullanarak moda ikonu olarak anılabilirsiniz.

2016 Siyah Beyaz Salaş Kazak Kombinleri

2016 Siyah Beyaz Salaş Kazak Kombinleri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir