Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Marsala rengi , çarpıcı, parlak,2015 yılının en moda rengi seçilmiştir, ve bizim ev dekorasyonu içine marsala rengini dahil etmenin en güzel zamanı! Bugün biz banyonuzun süper şık görünmesi banyonuzda marsala rengi  ile neler yapabileceğinize dair fikirler vereceğiz.

Eğer gerçekten marsala rengine aşık iseniz, marsala  vurgulu bir duvar kağıdı, duvar boyası ya da zemin karoları deneyin. Siyah, krem veya beyaz marsala rengi ile muhteşem uyum sağlar, banyonuz da bu renkler ile marsala rengini eşleştirip harika dekorasyonunu yapabilirsiniz.

Bu renklerin muhteşem görüneceğini banyonuzun dekorasyonuna ayrıca vintage bir ayna, veya retro bir küvet ekleyip rüya gibi şık bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Bir marsala rengi duvar boyası yada sizin zevkinize uygun başka mobilyalar ve aksesuarlar bulabilirsiniz; Bir banyoda marsala ile vurgu yapmak için başka bir yol marsala perde, kilim ve havlu satın almaktır- bu kadar kolay ve bütçe dostu!

Aşağıdaki resimleri inceleyebilir ve 2015 ‘in en popüler rengi marsala ile  kendi banyo dekorasyonunuz için birkaç fikir bulabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş :


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Banu dedi ki:

    Marsala renginin duvar boyası için kodunu öğrenebilir miyim? Teşekkürler

  2. kadinblog dedi ki:

    Filli Boya Alpina Su Bazlı Duvar renklerinden 3333 topkapı kodlu boyasını inceleyebilirsiniz.Diğer bir çok markada marsala duvar boya renginin tonlarını bulabilirsiniz. Canlı görüp ve bayiye sorup satın almanız daha doğru olur.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.