Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evde Doğal Görünüm Sevenlere ..

Son yıllarda ev dekorasyonunda doğal görünümlü tasarımlar oldukça ilgi görüyor , özellikle ahşap ve taş görünümlü bir çok farklı ve estetik tasarım , doğallıktan hoşlananlar için en ideal tasarımlar arasındalar. Bunlara örnek verecek olursak ahşap ve taş desenli halılar ile evde sıcak ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz , antre yada salonda ,  hem samimi hemde sıcak bir görünüm için ahşap ve taş desenli halıları kullanabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda doğaya olan eğilimi en iyi şekilde vurgulayan ahşap ve taş desenli halılar kadar , aynı zamanda taş ve tuğla duvarlar oldukça ilgi gören uygulamalar arasında yer alıyor son yıllarda. Doğal taş duvar dekorasyonları hiç olmadıkları kadar popüler bir dönem geçiriyor . Doğallığı ve sıcaklığı yansıtan ahşap ve taş detaylar iç mekan dekorasyonlarında bam başka bir hava ve etki yaratıyor.

Bahsettiğimiz gibi son yıllarda ev dekorasyonunda doğal tasarımlar öne çıkıyor , doğal görünümlü iç dekorasyon örnekleri daha sıcak ve rahat bir tarz yaratıyor diyebiliriz. Sadece salon yada bahçede değil , günümüzde banyolarda ve çocuk odalarında özellikle ahşap görünümlü mobilyalar yada tasarımlar kullanılıyor. Evde doğal görünüm sevenler için son dönemde bir çok farklı tasarım ile karşılaşabiliyoruz , örneğin banyolarda yeni trend ahşap görünümlü seramik fayanslar.. Ahşap ve taş görünümlü halılar kadar doğal bir etki yaratan ahşap desenli fayanslar , banyolara daha samimi ve sıcak bir stil kazandırıyor.

Galerimizde hazırladığımız farklı ancak bir o kadar estetik ve çekici ahşap ve taş desenli halı modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz..ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ