Bu yazımızda bizim favorimiz 5 yeni asimetrik kısa saç stil ve modellerini yorumları ve açıklamaları ile birlikte paylaşıyoruz.  Yüz şeklinize göre katlı asimetrik saç kesimleri denemek isterseniz buyurun.

Değerli okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu eşliğinde buluşuyoruz. Bugün sizlere çeşitli bilgilerimizi aktaracağımız konu ise 2016 yılı asimetrik kısa saç stilleri olacaktır. Saç stili değiştirmek için mutlaka cesur olunmalıdır. Ünlülerde bulunan bu cesurluk artık günümüz bayanlarında da bulunmaktadır. Yeni bir yıla girmiş olmakla artık saç stilini değiştirmelisiniz. Ve sokaklarda yeni saç stilinizde dolaşmalısınız. Saçlarınıza uygulayacağınız saç stilleri arasında asimetrik kısa saç stili de yer almaktadır. Şimdi dilerseniz sizlerle beraber asimetrik kısa saç stilleri hakkında bilgileri inceleyelim ki kafanızda soru işaretleri kalmasın.

5 Yeni Asimetrik Kısa Saç Stil ve Yorumları

5 Yeni Asimetrik Kısa Saç Stil ve Yorumları

İlk olarak yukarıdaki fotoğraftaki gibi düz ve çok zarif bir asimetrik saç kesimi seçenekler arasında yer almaktadır. Bu saç stilini hem gündelik hayatınızda tercih edebileceğiniz gibi lüks elbiselerle çeşitli davetlerde bu tarzı benimseyebilirsiniz. Eğer ki zarif bir bayan iseniz bu seçeneği mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Asimetrik Kısa Saç Modelleri 2016

Asimetrik Kısa Saç Modelleri 2016

Eğer sizlerde ince bir saç yapısına sahipseniz kısa asimetrik saç stili sizler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır. İnce saçlar kısa asimetrik bir saç stilinde oldukça şık durmaktadır. Ancak bu saç stilini uzman kuaförlerde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kısa bir anektod eğer ince yapılı bir saça sahipseniz Victoria Beckham’ı takp etmenizde fayda var. Çünkü onun tercih ettiği saç stilleri sizler içinde idealdir.

Asimetrik Kısa Saç Rengi ve Modelleri

Asimetrik Kısa Saç Rengi ve Modelleri

Başka bir kısa asimetrik saç stili ise yukarıdaki Chelsea Kane’in saçlarına uyguladığı tarzdır. Bu saç stili saçları daha hacimli gösterdiğinden ötürü herkes tarafından tercih edilmektedir. Sizlerde saçlarınızdaki asimetrik havayı arttırmak istiyorsanız saçlarınızın bir kısmını kulağınızın arkasına alabilirsiniz.

Kısa Saç Modelleri Asimetrik Kesimler

Kısa Saç Modelleri Asimetrik Kesimler

Asimetrik kısa saç stilleri arasında yukarıdaki stilde yer almaktadır. Kısa asimetrik saç stili dalgalı saçlarla da uyum içerisinde durmaktadır. Hatta farklı bir çekiciliği bulunmakla birlikte ince bukleler de oluşturulabilir. Eğer saçlarınız çok hacimli ve çok düz ise katmanlı bir asimetrik kısa saç tarzı benimseyebilirsiniz.

2016 da Rihanna nın Asimetrik Kısa Saçlar için Saç Modelleri

2016 da Rihanna nın Asimetrik Kısa Saçlar için Saç Modelleri

Son olarak Rihanna’nın asimetrik kısa saç modeli seçenekler arasında yer almaktadır. Asimetrik kısa saç stili yarı bob tarzına çok yakındır. Oldukça kadınsı duran bu saç modeli kıvırcık saçlarla da mükemmel bir uyum yakalamaktadır.

Diğer 2016 Saç kesim modelleri bayan konumuz da farklı seçenekler belirleyip kuaförünüze danışıp deneyebilirsiniz. Daha fazla kısa saç model örnekleri isterseniz 49 En Son Moda 2016 Kısa Saç Modelleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir