Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

5 güzel ve şık alımlı kadınlara özel trendi uzun bob saç modelleri 2016 yılında siz saç modasını takip eden hanımlar için yayınlıyoruz.

Değerli Kadınveblog takipçilerimiz sizlere her gün yenilenen ve değişen moda trendleri hakkında bilgiler vermeye devam etmekteyiz. İlk olarak sitemize tekrar hoş geldiniz. Bugün sizlerle beraber 2016 yılının trendi haline gelecek olan uzun bob saç modelleri hakkında bilgiler öğreneceğiz. Bildiğiniz üzere trend listesi günden güne değişmektedir. Bu nedenle sıklıkla moda takip etmek zorundasınız. Ama biliyoruz hayat koşulları her daim modayı takip etmenize engel olduğundan ötürü biz sizler yerine araştırıp takip ederek huzurunuza yeni trendleri sunuyoruz. Nitekim sitemiz çalışanları tarafından yürütülen araştırmalar sonucu son zamanlarda uzun bob saç modeline inanılmaz derecede bir eğilim söz konusudur. O yüzden şimdi sizlerle beraber fotoğraflar dahilinde 2016 yılının şık ve uzun bob saç modellerini inceleyelim.

Galeride ikinci sıradaki fotoğrafta ilk olarak 2016 yılınıda asimetrik saç kesimi ile uzun bob saç modeli birleştirilerek şık bir saç stili ortaya çıkarılabilir. Nitekim yukarıdaki fotoğrafta da gördüğünüz üzere bu tarz bir saç kesimi ile saçlarınız daha hacimli ve telleri daha güçlü görünecektir. Eğer saç stilinizi değiştirmek istiyorsanız bu saç modeline başvurabilirsiniz.

Aşağıdaki fotoğraflardan altıncı sıradaki model olarak ise uzun ve düz bob saç modeli 2016 yılında bayanlar tarafından oldukça fazla kullanılacaktır. Özellikle sizi daha seksi ve kadınsı gösterecek olan bu saç modelini saçlarınızı ikiye ayırarak da tercih edebilirsiniz.

2016 yılında kadınlar tarafından tercih edilecek saç modellerinden birisi de dalgalı ve uzun bob saç modelidir (Galeriden üçüncü fotoğraf). Özellikle sunmuş olduğu rahatlık ile ön plana çıkan bu saç modelini gündelik hayatınızda rahatlıkla kullanabilir ve sokakta baş döndürebilirsiniz.

Beşinci  olarak aşağıdaki fotoğrafta da görmüş olduğunuz üzere kat kat kesimlere sahip olan uzun bob saç modeli 2016 yılının ideal saç stilleri arasında yer almaktadır. Yıllardır popülerliğini koruyan bu saç modeli sizi daha genç bir yaşta gösterecektir.

Son olarak ise aşağıdaki dördüncü fotoğrafta da bulunduğu üzere kahküllere sahip uzun bob saç modeli hem erkekler hem de bayanlar tarafından çok beğenilmektedir. Yüz özelliklerinizi ortaya çıkaran kahküllü saç modeli sizi şık ve zarif kılacaktır.

Eğer sizlerde 2016 yılında bir saç stili değişikliği yapacaksanız yukarıdaki saç modellerinden herhangi birini seçmeniz şık görünmeniz açısından  yeterli olacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir