Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 İdeal saç rengi tercihi ve önerileri hakkında bilgiler içerir. 2016 modası saç renklerinden açık kahve, karamel kahve, küllü kahve ve ombre kahverengi saç renkleri ile bordo saç rengi ideal saç renkleri trendlerinden.

Değerli okurlarımız bugün yine bambaşka bir konu ile sizlerle buluşuyoruz. Sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise 2016 yılının saç renkleri hakkında olacaktır. 2016 yılına girmemizle saç stilleri konusundaki merak saç renkleri hakkında da bulunmaktadır. Hemen hemen tüm bayanlar 2016 yılının saç renginin neler olacağına dair araştırmalar yapmaya başladılar. Bizlerde merak konusu olan 2016 yılı saç renkleri hakkında ekibimizle bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamızda elde edilen bilgiler şimdi sizlerle beraber inceleyelim.

İlk olarak saç renginizi belirlemek için cildinizin renginin önemi çok büyüktür. Bu nedenle yanlış bir saç rengi seçimi ile şık ve zarif olmaktan çıkabilirsiniz. Bu kuralı unutmadan hareket etmeye özen gösteriniz.

2016 Açık Kahverengi Saç Rengi

2016 Açık Kahverengi Saç Rengi

Sizlere önerebileceğimiz ilk renk açık kahve saç rengidir. Özellikle esmer tenli bayanlara bu saç rengini denemelerini tavsiye ediyoruz. Çünkü sizin teninizle uyum sağlayarak cildinizi daha çok ön plana çıkaracaktır. Renkli gözlere sahip iseniz bu saç rengi sizler için vazgeçilmez olacaktır. Yukarıdaki örnek ile uzman kuaförler eşliğinde bu saç rengine geçebilirsiniz.

2016 Küllü Kahverengi Saç Rengi

2016 Küllü Kahverengi Saç Rengi

İkinci olarak ise küllü kahverengi saç rengi 2016 yılında çok tercih edilecekler arasında yer almaktadır. Hemen hemen tüm cilt renkleri ile uyum sağlayan bu saç rengi koyu kahve renkli gözlere ayrı bir yakışmaktadır. Birçok açık ve kapalı tonlarının bulunduğu bu rengi sizlere deneyebilirsiniz.

2016 Karamel Kahverengi Saç Rengi

2016 Karamel Kahverengi Saç Rengi

Üçüncü olarak ise karamel kahverengi saç rengi ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Bu saç rengi saçları daha canlı,güçlü,parlak göstermektedir. Kıvırcık ve dalgalı saç modellerinde daha şık duran bu saç rengi hemen hemen her tenle uyum sağlamaktadır.

2016 Bordo Saç Rengi

2016 Bordo Saç Rengi

Dördüncü olarak ise bordo saç ve bordo ruj rengi moda dünyasına damga vuracaktır. Seksi ve göz alıcı olan bu saç rengi esmerler için ideal seçimlerdendir. Kadınsı ve gizemli bir görünüm katacak olan bu saç rengini sizlere mutlaka denemelisiniz.

2016 Ombre Kahverengi Saç Rengi

2016 Ombre Kahverengi Saç Rengi

Son olarak ise kahverengi ombre saç rengini sizlere tavsiye edeceğiz. Uzun saçlarınız varsa eğer bu saç rengi sizler için biçilmiş bir kaftandır. Her türlü cilt rengi uyumlu olan kahverengi ombre saç rengi oldukça da zariftir.

2016 Saç Renkleri ve Modelleri Trend ve Fikirleri Galerisi;


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir