2016 Gömlek giyme stil ve kombin tasarımlarını siz değerli takipçilerimiz için detaylı bir inceleme yaparak bu sene de trend olabilecek gömlek giyme stillerini anlattık.

Sevgili okuyucularımız bu sabah yine sizlerle farklı bir konu ile buluşuyoruz. Bugün ki konumuz 2016 yılında gömlek giyme stilleri ve kombin oluşturmaktır. Gömlek hem kış hem yaz mevsiminde oldukça fazla kullanıldığından kombin oluştururken ve gömlek stili seçerken biraz farklı olmak gerekmektedir. 2016 yılında trend olabilecek gömlek giyme stilleri ve kombinleri birbirinden ünlü markaların defilelerinde sergilenmiştir. Bizlerde sizin mağazaları gezmeden önce aklınızda bir fikir olması amacıyla bu konuyu hem yurtiçi hem yurtdışı olmak üzere 2 grupta ataştırdık. Sitemiz çalışanları tarafından 2016 yılında moda olacak gömlek stil ve tasarımlarını bir araya getirdiler. Dilerseniz şimdi editörlerimiz tarafından ön planda tutulan gömlek stil ve kombin örneklerini inceleyelim.

Değerli okurlarımız gelecek yıl aşağıda gördüğünüz üzere düğmeleri arkadan olan gömlek stili oldukça moda olacak gibi görünüyor. Birçok defilede bu tarz gömlekler kendilerine hep ilk sıralarda yer buldular. Sizlerde 2016 yılı gelmeden bu gömlek stilini tercih ederek giymelisiniz. Ancak gömleğin düğmelerinin birkaç tanesini açarak seksi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sırt dekolteli gömlek stili

Sırt dekolteli gömlek stili

Diğer bir gömlek stilini ise giydiğiniz gömleğin alt uçlarını gevşek bir düğüm atarak karın seviyenize çekerek oluşturabilirsiniz. Sokak tarzı olarak bu tarz oldukça fazla tercih edilmektedir.

Gömlek nasıl kombinlenir

Gömlek nasıl kombinlenir

Diğer bir gömlek giyme stili ise gömleğinizin sadece ön tarafını kotlarınızın içerisine koyarak oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu stili tercih ettiğinizde kollarınızı kıvırmayı tercih etmeyi unutmayınız.

Gömlek giyme stil ve kombinleri

Gömlek giyme stil ve kombinleri

Sevgili okurlarımız diğer bir favori gömlek stili ise yine gömleğinizi kotlarınızın içine koyduktan sonra gömleğinizin üst düğmelerini açıp yakaları köprücük kemiğinizin gerisine atarak oluşturabilirsiniz. Aşağıda görmüş olduğunuz fotoğraf sizlere yardımcı olacaktır.

2016 Gömlek giyme stilleri

2016 Gömlek giyme stilleri

Diğer bir stil ve kombin ise aşağıda gördüğünüz gibi eteklerinizin üzerine Oxford gömleği giyip gömleğin önünü eteğinizin içine koyarak oluşturabilirsiniz. Bu kombin stili oldukça yaygın bir kullanıma sahip olacaktır.

Gömlek giyme tarzları

Gömlek giyme tarzları

Değerli okurlarımız 2016 yılında moda olacak gömlek rengi ise mavi ve turkuaz tonlardır. Sizlerde gömlek alırken bu renk olmasına gayret gösteriniz. İyi günler

 


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir