Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Gelinlik koleksiyonlarını siz değerli takipçilerimiz için bu yazımı da ele aldık. Sizler için derlediğimiz 2016 gelinlik koleksiyonları galerisine bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Değerli okurlarımız bugün yine farklı bir konu ile sizlerin huzuruna çıkmaktayız. Sitemizde yayınlayacağımız bugün ki konumuz 2016 yılında popülaritesi ve şıklığı üst düzeyde olan gelinlikler olacaktır. Evlenme planları kuran birçok bayan şimdiden evlilik tarihleri gelmeden çeşitli araştırmalara başlamış durumdalar. Bu konuda Kadınveblog olarak sizlere yardımcı olma gayesiyle birtakım çalışmalar gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımızı hem yurt-içi hem yurt-dışı olmak üzere iki ayaklı gerçekleştirdik. Dilerseniz ekibiz tarafından birbirinden ünlü gelinlik tasarımcılarının şıklığı konusunda ortak bir payda da buluştuğu bu gelinlik tasarımlarını sizlerle beraber inceleyelim.

2016 Gelinlik Koleksiyonları

2016 Gelinlik Koleksiyonları

İlk gelinlik tasarımı yukarıda bulunduğu gibi sade bir gelinliktir. Bu gelinlik tasarımı 2016 yılında popülaritesi çok yüksek olacaktır. Birbirinden ünlü gelinlik tasarımcılarının ilk favori gelinlik stili olarak bunu seçmişlerdir. Bu gelinlik tarzı sadeliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Gelinlik Koleksiyonları

Gelinlik Koleksiyonları

Yukarıda bulunan diğer bir gelinlik tasarımı ise gördüğünüz gibi kristal beyaz bir renk kullanılmıştır. Ayrıca üst kısmının dantel tasarımı kullanıldığı için daha kadınsı bir hava katmaktadır. Ayrıca pistte en kolay taşıyabileceğiniz gelinlik tasarımlarından biridir.

En Güzel Gelinlik Koleksiyonları

En Güzel Gelinlik Koleksiyonları

Diğer bir gelinlik tasarımı dantel örgülerin fazla kullanıldığı gibi uzun bir duvak tercihi ile göz kamaştırıcı bir özelliğe sahip olan bu gelinlik tasarımı ise çok rahat taşıyabilirsiniz.

En Moda 2016 Gelinlik Modelleri

En Moda 2016 Gelinlik Modelleri

Diğer bir gelinlik tasarımı ise yukarıdaki örnekteki gibi kristal beyazının kullanıldığı stildir. Bu stilde genelde kolsuz bir gelinlik yapısı bulunmaktadır. Ancak kolsuz bir gelinlik tercih edecekseniz duvağın kısa olmasına özen gösteriniz. Bu gelinlik tarzı ile tüm gözleri kamaştırabilir siniz.

2016 Beyaz Gelinlik Modelleri

2016 Beyaz Gelinlik Modelleri

Yukarıda bulunan örnekteki gibi bu yıl kısa kollu gelinlikler moda olacaktır. Bu gelinlik tarzı sizi oldukça şık gösterdiği gibi kolayca taşıyabileceksiniz. Bu tarzı seçerseniz kırık beyaz veya kristal beyaz renklerini tercih ediniz.

Sevgili okurlarımız 2016 yılındaki şık ve görkemli gelinlik tasarımlarının devamını görmek isterseniz sizler için derlediğimiz galerimize bakınız.

En Güzel 2016 Gelinlik Koleksiyonları Galerisi;


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir