Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 En güzel bayan çanta modellerini siz değerli Kadınveblog takipçilerimiz için bu yazımız da derledik. sizler için seçtiğimiz 2016 trendi çantalar galerisini incelemenizi tavsiye ederiz.

Sevgili okuyucularımız bugün yine bambaşka bir konu ile sizlerin huzuruna çıkıyoruz. Bugün ki konumuz 2016 yılında moda dünyasında trend olma kapasitesine sahip olan çanta tasarımları hakkında  bir söyleşi gerçekleştireceğiz. 2015 yılı bitmek üzere iken bir yandan da 2016 yılı moda dünyası merakla beklenmektedir. 2016 moda dünyasını ilgilendiren bir konu olan çanta tasarımlarını birbirinden ünlü markaların defilelerine katılarak bir araştırma gerçekleştirdik. Dilerseniz sitemiz çalışanları tarafından gerçekleştirilen bu çalışmada editörlerimiz tarafından ön planda tutulan çanta tasarımlarını inceleyelim.

2016 yılında moda dünyasına damgasını vuracak çanta stili aşağıda görmüş olduğunuz gibi kürk gibi tüylü çantalardır. Bu tarzdaki tüylü çantaları herhangi bir kazağınızla tercih ederek mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.

2016 En Güzel Bayan Çanta Modelleri

2016 En Güzel Bayan Çanta Modelleri

Moda olabilecek çanta tasarımları arasında aşağıda görmüş olduğunuz gibi püsküllü çanta tasarımları yer almaktadır. Bu tarzdaki çanta modellerini ise gömleklerinizle kombinleyerek sokaklara şıklığınız la damga vurabilirsiniz.

Bayan Çanta Modelleri

Bayan Çanta Modelleri

Bir başka moda olabilecek çanta stili çanta üzeri değişik figürlerin bulunmuş olduğu çanta tasarımlarıdır. Bu çanta stili sokak tarzına oldukça uygun olmakla beraber genç kesime daha hitap etmektedir.

Çanta Modelleri Bayan

Çanta Modelleri Bayan

Çanta tasarımları gibi çanta renklerinin ayrı bir önemi bulunmaktadır. Bu yıl trend olacak çanta renkleri ise klasikleşen siyah ve parlak renklerdir. Aşağıdaki tarzda bir çanta rengi ve tasarımı bu yıla damgasını vuracaktır.

2016 Çanta Modelleri Bayan

2016 Çanta Modelleri Bayan

Sevgili okurlarımız 2016 yılında moda dünyasında trend olabilecek çanta tasarımları hakkında daha fazla örnek görmek istiyorsanız sizler için derlediğimiz galerimize göz atmanızı atmanızı öneriyoruz.

2016 En Güzel Bayan Çanta Modelleri Galerisi;


Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir