Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015 Moda Midi Boy Bel Çantası Modelleri

Spor giyinmeyi seven bayanlar için bu yılın moda çanta modellerinden 2015 modern bel çantası modellerini sizler için seçtik.Özellikle sokak modasının yeni gözdeleri arasında olan bel çantaları erkek kadın herkesin kullandığı zamansız aksesuarlardan.

Genç kızların en çok sevdiği çantalar arasında yer alan bel çantaları sokak modasında yeni yeni görülmeye başladı..Seneye yaz sezonunda da görülmeye devam edecek olan bel çatları 2015 çanta modasının başında geliyor.Bel çantası sokak stili modellerine baktığınızda eski tasarımlarda çok farklı ve modern şekilleriyle daha gösterişli olduklarını göreceksiniz.

2015 moda bel çantaları, midi çanta modellerinin sanki bele takılmış gibi bir izlenim verdiğini görebilirsiniz.Bu yüzden yeni moda modern bel çantası modelleri daha çok popüler olacağa benziyor.

Kullanım açısından da son derece rahat olan bel çantanız daha güvenli olduğundan paranızı ve özel eşyalarınızı daha güvende şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Tabii ki retro bel çantası modelleri de bulabilirsiniz.Ama daha şık ve tarz bir stil için kut şeklinde midi bel çantaları daha şık ve cool duruyor.

Özellikle siyah ve küçük zincir detaylı bel çantası modelleri benim en beğendiğim modelleri arasında.Klasik stillerinizde bile kullanabileceğiniz harika bir aksesuar.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.