Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sevgililer Günü için en az 10 gün var ve hazırlıkla planlar yeni başladı. Eğer sevgiliniz ile gece dışarı çıkma planlarınız varsa, romantik bir elbise elbise, muhteşem pullu, kırmızı ve siyah noktalı kıyafetler ve aksesuarlar düşünüyoruz… Ve sonra bizim tırnaklar … güzel bakımlı tırnaklar yaratmak için size harika sevgililer günü tırnak desenleri ve süslemeleri ile ilgili harika aşk ve romantizm dolu tırnak stilleri seçtik.

Biz daha güzel el ve tırnaklar için onlara biraz hayat katmak istiyoruz, sevgililer gününde onları daha çekici ve düzenli istiyoruz.Daha özel desenler ve renkler kullanarak, düzenli tırnak süsü yapmak için duygularınızdan da ilham alabilirsiniz.Sevgililer Günü tırnak sanatı kesinlikle tipik tasarımların yanı sıra  esrarengiz müthiş olmalıdır. Sonuçta, sadece yılda bir kez gelir ve kesinlikle mümkün olduğunca moda entrika olarak aşkını göstermek için en iyi zamandır.

Instagram da popüler tırnak sanatçılar tarafından yapılan muhteşem Sevgililer Günü tırnak sanat stillerini ve desenlerini sizler için seçtik. Sosyal platformlar aklınıza gelebilecek Sevgililer Günü için en güzel tırnak süsleri ve  tasarımları için inanılmaz zengin ve sofistike seksi tırnak stillerine bizleri görüyor… Günün sonunda, hepsi güzel ve biz bu Sevgililer Günü süresi için mükemmel en iyi tasarımları sizler için seçtik…İlgili; Sevgililer Günü Saç Modelleri ve Makyajı 2015

İşaret Dili olan yazılı tırnak stilleri

Öpüşme Kid Rock

Aşk Tırnak Stili

Nazik Bir Gül Stili

Çiçek Desenleri

 Aşınma Desenli Tırnak Süsleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ