Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kahverengi Saç Rengi için İpuçları -Heyecanlı tutun!

Kahverengi saç rengi bu yılın  seksi saç rengi trend! Ama düz eski kahverengi saç renkleri değil.Kahverengi saç renklerini asıl bu  kadar popüler yapan  kahverengi tonları içinde  çok boyutlu, zengin ışıltılı renkler. Eğer kahverengi saç rengine sahipseniz ne olursa olsun gölge ve ombre (saç uçlarına doğru balyaj) eklemek için  doğal kahverengi saç renkleri sizin için çok iyi bir şans!

Renk tonlarından birden fazla ekleme doğal kahverengi saç rengini daha güzel ve seksi gösterir.Yılın trendi ombre balyaj renkleri en güzel kahverengi saç tonlarında uyumlu duruyor.Ayrıca saçın sadece ortasından uçlarına doğru ara ara Balyaj atılması saça daha az zarar vermektedir. Şimdi profesyonel saç stilistlerinin  kahverengi saçı daha çok  aydınlatmak ve popüler  yapmak için yüzü çevreleyen katlı kesimleri ve  kahverengi saç üzerinde birden fazla renk tonları ile oluşturdukları ışıltılı tonlara bir göz atalım.

--- Sponsor Reklamlar ---

Bu yılın trend saç renkleri ve stillerinden şimdi kişinin iştahını kabartan kahverengi saç rengi üzerinde  Balyaj ve Ombre uygulanan Çikolata, moka, cappuccino, altın karamel ve bal renkleri ile Kahverengi saç renkleri kırmızımsı ve daha seksi!

Şimdi kahverengi balyajlı ve ombreli güzel saç renginizi solmaya karşı nasıl koruyabilirsiniz ?

Boyalı saçlar için şampuan ve saç kremi kullanın. SPF faktörü olanlarını bir deneyin.Yani saçınızın az sıklıkla şampuanlanması ama yeterince temiz görünümlü saç olması için neler yapmalısınız: Şampuanlama zaman ılık su ve sıcak su kullanmayınız.Uzun saçlar ve orta boy saçlar için şampuanlama dan önce saç uçlarına saç kremi uygulamalı daha sonra saçlarınızı şampuanla malısınız. Daha sonra duralama ve tekrar saç uçlarını kremleyip durulama yapmalısınız. Çok fazla güneşten saçı ve saç derisini korumak için şapka takın.
Saç rengini parlak tutmak için bu ipuçlarının yanı sıra, saç rengi arttırıcı bazı ürünleri deneyebilirsiniz! Periyodik olarak bu ürünleri evde kullanarak aradaki kuaför randevuları ile destekleyip , saç renginin solmasını azaltabilir  ve saç rengi derinliğini ve parlaklığını artırabilirsiniz.

Kahverengi Saç Rengi Artırıcı -şampuan ve saç kremlerini kullanabilirsiniz.

Kahverengi saç rengindeki kıvırcık yapıdaki saçlarımızı dahada canlandırmak için, bukle belirginleştiren sprey kullanmalıyız ve saçlarımızı yıkama yaptıktan sonra kullanabileceğimiz bu sprey ile de kıvırcık saçlarımızı kontrol altına alıp, natürel bir görüntü oluşturabiliriz.

Yılın tren en güzel kahverengi saç renkleri ve tonları için aşağıdaki resimlerden ilham alabilirsiniz. 2017 ye özel 6 güzel kahverengi saç rengi ve modellerinden kızıl kahve, fındık kabuğu kahvesi ve çikolata gibi 2017 de ön plana çıkan saç renklerini konumuza ekledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ