Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Güzel ve bakımlı bayanlar, bugün sizlere en çok beğenilen ve kadınlara en çok yakışan kahküllü saç modelleri ve saç kesimlerini derledik.Biz hepimiz her yıl yeni saç trendlerini takip etmeliyiz. Ben kaküllü saçlarda bu yıl patlama olacağını hissediyorum! Özellikle 2016 moda pistlerinde kahküllü saç stillerini bolca  gördük ve havalı kızlar bu eğilimi şimdiden kucaklamaya başladı bile.

Bugün için sizlere popüler olan 25 muhteşem kahküllü saç modellerinden koleksiyon hazırladık. Ama ben sizin için yüz şekline en iyi kahküllü saç kesimini tercih etmenizi tavsiye ederim.Yandan kahküllü, ortadan ayrılmış, veya düz kısa kahküllü saç modelleri arasından yüzünüze en çok uygun olan modeli bulmalısınız. Seçmiş olduğumuz trend kahküllü kesimleri aşağıdaki galeriden kesinlikle kontrol etmelisiniz! Hepsi muhteşem ve ömür boyu onlar ile dışarıda daha tarz görünebilirsiniz.

--- Sponsor Reklamlar ---

Eğer kahküllerin yalnızca yuvarlak yüzlere yakışacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Özellikle yüz şeklinize uyan mutlaka trend olan kahkül stillerinden   biri  vardır. Bilmeniz gereken popüler olan kahküllerin bazı avantajları ve dezavantajları vardır! Düz kahküller yüzünüzün  çok kısa görünmesini sağlayacaktır, yandan kahküller ise  ince görünmesini sağlayacaktır.Buradan inceleyebilirsiniz; Yüz şekline uygun kahkül ve perçem kesimi

Eğer kahküller ile bob saç stili denemek isterseniz, tamamen yüzünüze uygun olduğundan emin olun. Bu saç modeli yuvarlak şekilli yüzlü kızlar, özellikle uzun bob kesim için idealdir. Eğer yüzünüzü daha büyük görünmesi istiyorsanız, o zaman daha kısa kesim deneyin! Daha dramatik bir görünüm için, kahküllü saçlarının üzerine bazı gölgeler ekleyin.

Yüz Tiplerine Göre Kahkül Modelleri

Bu aşağıdaki modelleme resimde göründüğü üzere kara yüz tipleri, oval yüz şekli, üçgen yüz tipi ve yuvarlak yüz tiplerine göre kesim yaptırabileceğiniz kahküllü saç modellerinden kendinize bir fikir edinebilirsiniz. Oval yük hatlarına sahip kadınlar çok şanslılar, oval yüz şekline sahip kadınlar istediğiniz modele göre kahkül veya perçem kesimi yaptırabilirsiniz.

Yüz Tiplerine göre Kahkül Perçem Kesim Modelleri

Yüz Tiplerine göre Kahkül Perçem Kesim Modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Modaci diyor ki:

    […] 2016 nın yandan kahküllü saç modellerini yarınki makalemde ele alıcam. 2016 da yandan kahkül modeli yeni saç trendlerinden[…]

BİR YORUM YAZ