Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evde saç boyama için bir çok  ipucu vardır. Biz tüm bu tavsiyeleri pekiştirmeniz için sadece en önemli evde saç boyama bilgilerini  vereceğiz. Evde saç boyama zor olabilir ve her zaman iyi sonuçlar vermeyebilir.Evde kendiniz saçlarınızı boyamak için en temel bilgileri bilmeniz gerekir.İlk olarak sahip olduğunuz saç rengi çok önemli.Onun üstüne hangi boya sürerek istediğiniz saç rengini elde edebilirsiniz bunu çok iyi bilmelisiniz.Hazır aldığınız saç boyaları üzerinde gördüğünüz saç rengini elde edebilmeniz için kendi sahip olduğunuz saç rengi çok önemli.Çünkü o boyalar her saç rengi üzerinde aynı sonuçları vermez.Bunu çok iyi bilin ki sonradan evde hüsrana uğramayın.Evde saç boyama deneyimlerinde kadınların bir korku hikayesi vardır.Sizde bunu önlemek için evde saç boyamak için bu ipuçlarına bir göz atın.

TARIFI IZLEYIN

Bazı açık renklerin saç boyama talimatları diğerlerine göre farklılık gösterebilir.Bunun için boya kutusu içinde yazan talimatlara göre saçınızı boyayın ve yıkayın.Özellikle kadınlar saç renginin daha iyi sonuç vereceğini düşünüp saçlarını gerekli zamanda yıkamıyor ve boyayı saçında daha çok bekletiyor.Aslında bunu yapmak saçlarınızı yakıp zarar verdiği gibi aynı zamanda saçta gereğinden fazla boya bekletildiği için farklı renk değişimleri olmaya başlıyor.Daha çok koyulaşma, hafif yeşillenmeye başlama gibi renk tonları ile saçın kötü görünmesine neden oluyor.Bu şekilde bir nevi saçınız ölüyor, ve üstüne tekrar boya yaptırsanız da istediğiniz renkler , saçınızın o kısımlarını kesmeden tutmuyor.

--- Sponsor Reklamlar ---

Bu yüzden mutlaka boya kutusunda yazan talimatları iyi okuyun ve saçlarınızı bunlara uygun olarak boyayın.

 SERT RENK GEÇİŞLERİNDEN UZAK DURUN

Evde kendiniz saçınızı boyayarak masraf yapmayım derken, çok renk geçişleri olan boyaları tercih ederseniz sadece boya parasından ziyada kuaföre kat kat fazla para ödemek zorunda kalabilirsiniz.Siyah saçlarınızı ve koyu saçlarınızı asla evde açık renklere dönüştürmeye kalkışmayın.Kesinlikle kötü sonuçlar alacaksınız.Saçları oreal ile tek bir seferde iyi bir şekilde siyahtan sarıya açsanız bile, o saçlar artık yanmış ve dökülmüş saçlar olacaktır.

Siyah gibi koyu saç renklerini açık renklere boyamak için, saçınız zamana yayılarak ton ton açılmalıdır.Zaten iyi bir kuaförde saçlarınızın tek seferde zarar göreceğinizi size söyler.Bu yüzden siyah saçı platin yapacağını söyleyen kuaförde aslında kötü bir kuafördür.Belki bunu yapar ama saçlarınızın tamamı yanar ve yıpranır.Dipten uca yeni saçlar oluşmadıkça eski sağlıklı saçlarınızı unutun.

15 günde bir saçlarınızı ton ton evde kendiniz açabilirsiniz.Bu arada saç maskeleri ile orealin kötü etkilerini giderebilirsiniz.Saçı nemlendiren doğal maskeler ile her saç açma işlemi sonrası saçınıza bakım yapın.

YARI KALICI BOYA DENEYIN

Bu saç boyaları  birkaç ay süre saçlarınızda kalır ve yavaş yavaş akar. Eğer saç renginizi yeni bir renk ile değiştirmek istiyorsanız mükemmel bir seçenek bulabilirsiniz.Çok fazla renk değişikleri olan boyaların yanı sıra daha yakın tonları seçin. Ve rengi sevmediğinize karar verirseniz çok uzun beklemeden farklı bir renge dönüştürebilirsiniz.Bu yüzden saçlarınızı siyah gibi dönüşü zor koyu renklere boyamadan önce çok iyi düşününün…

SAÇI BOYAMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE ALIN VE KULAKLARINIZA VAZELİN SÜRÜN

Evde saç boyası uyguladığınızda saç boyası sizin alnınızda, kulak arkası ve kulaklarınızda bazı  renklerin oluşmasına neden olabilir.Bunlar birkaç gün cildinizde lekeli bir şekilde kalabilir.Eğer cildiniz hassassa zararda verebilir.Hiç değdirmeden boyamak mümkün değil.Bu yüzden boyama işlemine başlamadan önce saçlarınızın alnınızda başlangıç yerindeki cildinize, kulaklarınıza ve arkasına, ensenize vazelin ile ince bir tabaka yapabilirsiniz.Bu cildinize değen yerlerde oluşabilecek boya lekelerini önleyecektir.

KALİTELİ BOYALAR SEÇİN

Eğer hassas bir cildiniz varsa boyadan sonra, saç  derinizde  yanma veya kaşıntı olabilir. Bu yüzden seçtiğiniz boyalar çok önemli.Kaliteli saç boyası markaları almaya özen gösterin.Ve yatıştırıcı olarak süt ile boya sonrası saç derinize maske yapın.Ayrıca bilmediğiniz markalar saçlarınıza çok daha fazla zarar verebilir.

ESKI HAVLU KULLANIN

Evde saç boyama yaparken boyun ve omuz çevresinde bir havlu koymanız gerekecektir.Bu iş için eski bir havlu kullanın.Boya havlu üzerinde kalıcı lekelere neden olacaktır.

Saç renginizi değiştirmeyi düşünüyorsanız ayrıca 2015 trend saç renklerini bir göz atın…

IKI TANE AYNA KULLANIN!

Saçlarınızı kendiniz boyarken saçlarınızı arkadan görmek size çok kolaylık sağlar. Saçlarınızda Bu şekilde gözden kaçan yerleri minimize edebilirsiniz.

 SAÇLARINIZI BÖLÜMLERE AYIRARAK BOYA UYGULAYIN

İlk önce şunu bilmelisiniz eğer saçlarınızda boya varsa ve saç dipleriniz uzadıysa, saçınızı boyadıktan sonra yeni çıkan saç dip renginiz ve aşağıdaki saçların rengi birbirinden ton olarak farklı olacaktır.Bu yüzden bunun için ne yapmanız konusunda önceden bilgi sahibi olmalısınız.Ama boyalı saçlarda saç diplerindeki kendi saçınız daha çabuk açılır bunu unutmayın.

Eğer saç renginiz doğal kendi renginiz ise bu şekilde renk farklılıkları sorunları yaşamazsınız. Saçlarınızı boyamaya başlamadan önce bölümlere ayrın.Bu şekilde daha rahat şekilde her yere uygulamış olursunuz.Kaçırdığınız saç tutamları olmaması için bunu deneyebilirsiniz.

Şuan ki saç renginizi ve boyamak istediğiniz saç rengini bana yorum kısmından yazarsanız, size yapmanız gerekenler ve boya seçenekleri konusunda yardımcı olabilirim.Sayfanın en altında yorum kısmından bana sorularınızı sarabilirsiniz.Gün içinde kısa sürede dönüş yapabilirim.

Saç renginizi değiştirmeyi düşünüyorsanız ayrıca 2016 trend saç renklerini bir göz atın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 70 YORUM
 1. hulya diyor ki:

  Merhaba bir sorum olacakti annemin saclarini boyayacaktim ama saclari uzadi ve dipleri geldi acik renk boya surecegiz ama sacin boyali olan kisimlarinami surmek gerekiyor once bir sure bekledikten sonra diplerine uygulammi gerekiyor yardimci olabilirseniz sevinirim…

 2. kadinblog diyor ki:

  Merhaba Hulya Hanım; Önce saç renginde ton farklılıkları olmaması için dipler ile uçlar hemen hemen aynı renkte olmalı.Daha sonra istediğiniz renge boyanmalı.
  İlk önce annenize dip boyası yapın, yani Şuan ki saçlarıyla aynı olan.Daha sonra istediğiniz renge komple boyayın.
  Eğer annenizin saç rengi çok koyu ise, ütüne tamamen açık renge boyadığınızda saç rengi iyi açılmayabilir veya tam istediği renk olmaz.
  Çok koyu renkler açık renge boyanmadan önce renk açıcı boya ve kimyasallar ile açılıyor.Daha sonra istenilen renk boyanıyor.Ama bu işlem bilmeyenler için saçı yakabilir bu yüzden uzman bir kuaföre gitmek en iyisi olur.

 3. ulker diyor ki:

  Merhaba benim sacim koyu kahve ama rengi degistirmek istiyorum saclarimi bakir karamel yapmak istiyorum bu rengi elde edebilmem icin lorealin hangi rengini karistirip yapabilirim simdiden Teşekkürler

  1. kadinblog diyor ki:

   Merhaba Ülker Hanım; Saçlarınızı bakır saç boyası ile karamel saç boyasını karıştırıp dipten uca boyayabilirsiniz.Eğer istediğiniz sonuç olmazsa elde ettiğiniz saç rengine göre 10 gün sonra saçlarınızı tekrar boyayabilirsiniz.Saçlarınız koyu tutarsa üstüne açık karamel tam boya ile %50 bakır boyayı karıştırıp tekrar boyayın.

  2. hilal diyor ki:

   merhaba benim saçlarım köyü kahve esmer teliyim bakir kızıl sac istiyorum hangi renk ve hangi boyayı kullanmalıyım

   1. Nazan Baran diyor ki:

    Merhaba Hilal; saçlarını güzel bir bakır kızıl rengi yapmak için ilk önce koyu kahve saçlarınızı saç açıcı boya ile açmalısın.Bunun için koleston saç açıcı boyasını alıp saçlarını uçlardan diplere açmalısın.Gür ve omuzdan uzun saçların varsa iki kutu açıcı boya kullanmalısın.Çok renk farklılıkları olmaması için tüm saça boyayı iyice yedirdiğine emin olmalısın.Yıkarken ise önce biraz ılıktan biraz daha soğuk su tutup sanki şampuanlar gibi karıştır 2 dakika bekle sonra tüm saçı ılık su ile yıka.Saç boyası olarak Bakır saç boyasının içine çok koyu olmayan kızıl boyanın yarsını veya çoğunu ekleyip karıştırmalısın.Sen hangi tonun ( bakır, kızıl) yoğun olmasını istiyorsan onu diğerinden daha fazla karıştırabilirsin. Saçların uzun ve sık ise ikişer kutu boya kullanmalısın.Yada istediğin renk yoğunluğuna göre 2 kutu bakır 1 kutu kızıl, yada 2 kutu kızıl 1 kutu bakır boyayı karıştırıp boyayabilirsin.Saçı yıkama işlemini üstte yazdığım gibi yaparsan renk daha iyi oturur.

 4. eda diyor ki:

  Sacimi bakir kahve rengine boyatmak istiyorum kendi sacimda koyu kahve

  1. kadinblog diyor ki:

   Merhaba Eda Hanım; Saçlarınız şuan koyu kahverengiyse biraz açmak için, bakır saç boyası ve açık kahve saç boya rengini birleştirip karıştırın, dipten uca tüm saçı boyayabilirsiniz.

 5. tugce diyor ki:

  Benim sacim açık karamel ama iki üç tane renk var ben tek renk yapip biraz sari istiyorum napmam lazım

  1. kadinblog diyor ki:

   Merhaba Tuğçe hanım; Saçlarınız şuan karamel ve iki üç renk daha var yazmışsınız.Eğer arada renkler koyu tonlar değilse saçlarınızı tamamen altın sarı veya koyu sarı renge boyayın.Ten renginiz esmer değilse bu sarı tonları size yakışacaktır.
   Ayrıca saçlarınız seyrek ve ince telli değilse ve omuz hizasından uzun ise iki kutu boya kullanın.

 6. sinem diyor ki:

  Merhaba ;
  Ben esmer tenli bir bayanım. Saçlarım da siyah. Saçlarımı daha önce boyamadım. Şimdi yaşa bağlı hafif beyazlıklar da oluşmaya başladı. Küllü kahverengine boyamak istiyorum. Şu an saçlarım uzun fakat kısa bir modele çevirvek istiyorum. Bana yorumlarınızı ve varsa tavsiyelerinizi yazar mısınız.. Kolay gelsin.

  1. Nazan Baran diyor ki:

   Merhaba Sinem;
   Esmer tenli olduğunuz için küllü kahve saç rengi ten renginize yakışır, ama siyah saç renginizi biraz açmanız gerekir.Saçlarınızı daha önce boyamadınız ve siyah saç zor açılır, ve boyama sonrası ton farkları ve turunculuklar da olabilir.Bu yüzden işinizi şansa bırakmadan iyi bir kuaförde saç renginizi değiştirmenizi tavsiye ederim.

 7. demet diyor ki:

  Merabalar yaşım 35 beyaz tenli yaşını göstermeyen miyon tipli bir kadınım göz rengim koyu kahve şu an saçlarım sarı ama sarı saçın beni solgun ve çökmüş daha yaşlı gösterdiğini düşünüyorum ve siyahın beni daha genç dinamik göstericeğini düşünerek siyaha evde kendim boyamak istiyorum ne dersiniz

  1. Naz diyor ki:

   Merhaba Demet Hanım hoşgeldiniz:)
   Evet sarı saç renkleri beyaz tenli bayanları soluk ve yaşlı gösterebiliyor.Ama dip renginizi kumral ve saç üstlerinde sarı altın gölgeler olduğunda emin olun hem genç hem havalı gösteriyor.Ama koyu renkler daha genç ve saçları daha canlı gösterir.Ama siyah saç rengi asla düşünmeyin, beyaz tenli bayanları sert,yüzdeki kusurları daha odak noktası yaparak kötü görünmemize sebep oluyor. Orta kahve saç rengi zaten koyu oluyor, siyaha yakın olsun isterseniz koyu kahveye boyayabilirsiniz.Ama sim siyah sizin için yanlış seçim olur.

 8. hülya diyor ki:

  meraba ben kumralım bnm boyamak istedigim renk koyu sarı küllü evde nasıl boyayabilirm

  1. Nazan Baran diyor ki:

   Merhaba Hülya Hanım; şuan ki saç renginiz kumral sanırım, elde etmek istediğiniz renk küllü koyu sarı.Bunun için kolestonun yada garnier 8.0 Parlak Koyu Sarı Saç Boyası alın, İçine Oksidan Krem %9′luk yani 30 volüme karıştırın.

   Eğer bu oksidasyon krem tek kullanımlık değilde 1 litrelik falansa boya ile aynı oranda oksidan krem kullanmalısınız.Yani 1/1 oranı..Bunun için ölçü olarak çay bardağına kullanacağınız tüp boyayı koyun.Diğer bir çay bardağına da aynı oranda oksidan kremi koyun bu şekilde 1 e 1 oranını tutturabilirsiniz. ve plastik bir kapta hepsini karıştırın.

   Koyu sarı boyayı Küllü Hale Getirmek için ise

   Hazırladığınız bir tüp boya, aynı oranda oksidan karışımı içine
   -Bir çorba kaşığı su
   -Bir tatlı kaşığı saç kremi
   -Igora 0-22 turuncu azaltıcı boyadan bir tatlı kaşığı kadar boya

   Eğer igora kullanmak istemiyorsanız sadece krem ve su ekleyin, sadece onlar bile rengi daha küllü hale getirir.
   İlk boyamada çok iyi sonuç alamasanız bile 1 ay sonra tekrar aynı şekilde boyayın.Renk zamanla daha iyi oturacaktır…

 9. Deniz diyor ki:

  Mrb.Saçımı son olarak kuaförde platine boyattım ama bir türlü saçım tek renk olmadı 1 gün önce de evde açık altın ve bal köpüğünü karıştırdım fakat yine saçım renk renk oldu.Saçımı bal köpüğü ve tek renk istiyorum lütfen rica ediyorum yardımcı olur musunuz şimdiden çok teşekkürler…

 10. kader diyor ki:

  Merhabalar benim saç diplerim yani kendi saçım koyu kahve,uçları ise dore sarı,bakır açık kahve gibi bişey(doğal rengi açıp açık küllü kumral yapmıştım akınca bu hale geldi)şimdi hepsini açık kahve tonlarında yapmak istiyorum diplerinin açılabilip uçlarınında çok sırıtmayacağı bir kahve tonu var mı yardımcı olursanız çok memnun olurum.

 11. emine diyor ki:

  Saclarımda röfle vardı.kuaföre bakır kahveye boyattim.şimdi aynı renge evde kendim boyamak istiyorum yardimci olabilir misiniz

 12. seher diyor ki:

  Sacim şuan açık karamel şimdi bakır aldım ama dipten beyazların çıktı ton farkı ölümü ne yapmalıyım tereddüt deyim

 13. elvan diyor ki:

  merhaba ben sacima kizillik katmak istiyorum sacimin rengi koyu kumral sizce ne yapmaliyim

 14. seyma diyor ki:

  Merhaba benim sacim siyahti ve ben rengini acmak icin toz açıcidan kullandim, ve bazi yerleri acildi bazi yerler koyu kaldi, ne yapacagimi bilmiyorm ,kuafore gitmeden bi kez danismak istedim

 15. Buse diyor ki:

  Meraba benim sacim kahverengi ben Küllü kahverengi yapmak istiyorum bunun icin sac rengimi acmama gerek var mi

  1. özge diyor ki:

   hayır tatlım gerek yok

 16. özge diyor ki:

  merhaba benim saçımın doğal rengi siyah , ben saçımı açtırmadan koyu kahve rengine kendim evde boyamak istiyorum sizce olur mu , renk tutar mı , cevap yazarsanız çok sevinirim..

 17. Özgül diyor ki:

  Merhaba ben esmer tenli bir bayanım saçlarım koyu kahve ben tarçın bakır yaptırmak istiyorum ama karasızım tenime uyup uymicanda banada yardımcı olur musunuz tşklr 🙂

 18. mnks diyor ki:

  merhabalar, benim saçımda platin rofle var. saçımı yaklaşık 6 aydır boyatmadım ve saçlarımın sarıya çalan açık küllü kumral olmasını istiyorum,ne yapmam gerekiyor.ayrıca saçlarımın rengi koyu kumral kuaförüm çabuk açıldıgını söylüyor.

 19. leyla diyor ki:

  Mrb benim saç rengim boyalı hali kahve rengi ama hafif kızıl rengi de var boyamis tim daha önce şimdi böyle bal köpüğü tonlarında istiyorum esmerim bide yani bu tonları yapmak için me yapabilirim bide açıcı saçımı yakıyor kuaförde denemiştim bir tutam olmadı kuaforum olmaz dedi ama şehir değiştirdim şimdi bana buradakiler yaparız diyorlar

 20. ada diyor ki:

  mrb benım saclarım karamel uclarına sarı renk yaptırmak ıstıyorum sızce nasıl bır sarı olabılır

 21. sevinç diyor ki:

  Merhaba sevinç ben, saç Rengim koyu hahve siyah da denebilir.Boya yok saçımda doğal rengi.Şimdi ise bal köpüğü yaptırmak istiyorum ama evde boyayacam .nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz.ayrıca ilk defa boyatacam.hiç deneyimim yok

 22. sevinç diyor ki:

  Tekrar ben sevinç kusura bakmayın .bir önceki adreste bir yanlışlık oldu bu adrese gönderirseniz cevabi çok sevinirim.

 23. sude diyor ki:

  saçıma siyah kına yaptım nasıl çıkartabilirim araştırmalarım oriel ile çıkar diyorlar ama o da saçı yakıyormuş

 24. kardelen diyor ki:

  Sacinin gerçek rengi koyu kumral ama findik kabugu rengine boy adim evde şimdi üstüne küllü kumral yapmak istiyorum ama biraz korkuyorum kötü bi renk çıkar diye bi tavsiye verseniz

 25. şeyma diyor ki:

  Merhaba saclarim suanda sicak cikolataya boyali ama diplerim cikti iki parmak falan koyu kahve kendi sacim. Koyu kumral yapmak istiyorum simdi saclarimi. Ne yapabilirim once dip boyasi yapip sonra mi boyamaliyim tamamini yoksa baska turlu yapabilirmiyim tek boyamayla?

 26. Nazlı diyor ki:

  Saçım da röfle var kötü bir renk oldu onu hangi renkle düzelte bilirim

 27. Hilal diyor ki:

  Saçlarımı iki gün önce gizemli kahveye boyadım önceden açık kumraldı biraz koyu olsun diye ama yine aynı oldu hatta daha turuncumsu oldu fındık kabuğu Nasıl olur ?

 28. şeri diyor ki:

  Saclarimin sipleri koyi uca dogru indikce bal kopugu boyadikca dibi hep koyu kaliyor ne yapmam gerek

 29. sema diyor ki:

  Mrhblar.bnim saçlarm suan ay ışgı kahvesi ama bn bakır kahve yapmak istyrum.yapablrmym? Bu arada beyaz tenlyim bna bakr kahve yakşırmı..hangi marka iyi bakr kahve de.? Lütfn sorularma cewp werirmsnz.

 30. Zeynep diyor ki:

  Merhaba benim saclarim yoğun bakır ve bu renkle uğraşmaktan o kadar çok yoruldum ki sacimin rengini değiştirmeye karar verdim ve siyahi kahve düşündüm 3 tane renk aldım açık kahve ışıltılı kahve ve siyah bunları karıştırmayı düşündüm kuaför bir arkadasimin tavsiyesi üzerine normalde beyaz tenli ve renkli gozluyum şuan bronzlastim bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden

 31. ırmak diyor ki:

  merhabalar benim saçlarım köyü kahve siyahtan denebilir.kumral renk istiyorum.kolesterol 7.0 kumralla boyadim.hiç boyanmamis gibi.çok az bir kahve tonları var arada.o da çok az.ne renk ve marka tavsiye edersiniz.kumral olması için. şimdiden teşekkürler.

 32. Sudenaz diyor ki:

  Gerçekten çok güzel bir konuya, çok güzel bir şekilde değinmişsiniz. Emeğinize sağlık.

  1. KadinveBlog diyor ki:

   Rica ederiz Sudenaz Hanım.

 33. Naz diyor ki:

  Iyi günler konu geçelim çok olmuş ama sormak istedim. Benim saçlarım siyah Wè hiç boy atmadan ilk defa boyayacagim ama nereden başlamalıyız bilmiyorum. Iyi kuaför bulmak çok zor burdan bir yanıt alabilirsem fikir edinmiş olacağım. Koyu kizil tonlarında olsun istiyorum sizce hangi aşamalı olmalı. Teşekkürler.

 34. merve diyor ki:

  Merhaba saclarimi palettenin 6.0 koyu kumral sac rengine boyadim ama degistirmek istiyorum 7.1 kullu kumral a boyamak icin ne yapmam gerekiyor dogru sonucu elde etmek icin 6 7 cm kadrda dip boyam geldi ana sac rengim bebek kumrali

 35. Sevgi diyor ki:

  Merhabalar saclarim su an kullu kahve ama ben bakir kahveyi istiyorum bunun icin ne yapmam lazim simdiden tessekurler

 36. Busra diyor ki:

  Merhaba benim sacim suan karamelin akmis bi durumda tenim ne cok beyaz nede bugday sacimi findik kabuguna boyamayi dusunuyorum sizce nasil olur girermi boya

 37. Eda diyor ki:

  Mer

 38. meltem diyor ki:

  Merhaba benim kendi saç rengim kumraldi.şu an bal köpüğü ve dibim geldi.saclarimda değişiklik yapmak istiyorum.ama karar veremiyorum. Beyaz tenliyim saçlarım da uzun. Bir kuaför canlı renkler önerdi. Siz ne onerirsiniz? Aslında ombre çok hoşuma gidiyor benim ama bilemiyorum

 39. Mnvvr diyor ki:

  Merhaba , saçlarımda ombre var ve kapatmak doğallaştırmak istiyorum saçlarımı dip rengi ise koyu kahve ve saçlarımı buzul kahveye boyamayı düşünüyorum sizce olur mu yardımcı olursanız çok sevinirm ?

 40. derya diyor ki:

  Benim saclarimin alt kisimlari suanda yesil ve rengi degistirmek istiyorum ama bulundugum yerde acik renkler yok. Mesela koyu mor alsam yaninda acici da veriyorlar acicinin tamamini kullansam boyanin tamamini degil de yarisini doksem karistirip sacima sursem daha mi acik mor olur. Bunu arastirdim ama bulamadim bileniniz varsa yardim edebilir mi??

 41. Eda diyor ki:

  Merhaba ben 18 yasindayim ve saclarimda ciddi beyazlamalar söz konusu. 4 yıldir saclarimi boyuyorum ve genellikle koyu tonlar kullaniyordum sonra beyazlarin daha belli oldugunu gordum su an kumral bir sac rengim var sarıya dönüştürmek istiyorum. Sizce ne yapmaliyim?

 42. Rabihan diyor ki:

  Kendi sac rengim kahve… siyaha boyadım 7-8 kez filan . En son 1 ay ince siyaha boyamistim. Fakat artık siyahtan sıkıldım sarıya dönmek istiyorum. Zarar vermeden kendim nasıl açabilirim sac rengimi yavaş yavaş. Yardımcı olursanız sevinirim

 43. aylin diyor ki:

  Merhabalar. Kendi saçım koyu kahve. 4 ay kadar önce krapeli ombre yaptırdım. Ben doğal saç rengime cok yakın ışıltı gibi duran bir ombre istedim ama bildiğiniz açık sarı bir renk oldu. Sonuçtan zaman gectikce fazlasıyla sıkıldım ve rahatsız oluyorum artık. evde boyamak istiyorum saçımı. altın kahve tonu yapmak istiyorum ama becerebilir miyim turuncu yeşil sonucla karsılasırmıyım emin olamadım. önerebileceginiz sac boyası ve rengi nedir acaba ve boyadan sonra sarılar nasıl bir duruma gelir. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

 44. Şükran diyor ki:

  Hürrem kahveden bal köpüğüne nasıl dönebilirim esmer tenliyim

 45. Gülhan diyor ki:

  Merhaba benim saç rengim siyaha yakın koyu kahve lorealy exselans sultan bakır rengine boyamak istiyorum bunun için öncesinde başka bir işlem gerekirmi

 46. Alev diyor ki:

  Mrb sac rengim hurrrem bakırı ben karamel yapmak istiyorum hangi renk boya almak gerekiyor

 47. Fts diyor ki:

  Merhaba. Benim saç rengim dipten bir cm uzamış 7 tonlarında sarıya çalan bir bakır gibi şuanda. Ten rengim açık ve ben şuanki saç rengimden koyu bir bakır kahve saç rengi istiyorum. Bunun için evde uygulayabileceğim bir boya seçeneği söyleyebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 48. Ebru diyor ki:

  Tenim esmer saçım koyu kestane saçımı hiç boyaması siyaha boyamak istiyorum nasıl yaparım

 49. Betül diyor ki:

  Merhaba bende saclarimi evde kendiniz boyuyorm ve küllü kumral boyuyordm bu rengin turunculuhundan sıkılıp acik kumrala boyadm ilk boyamada çok bir fark olmadığı için uç hfta sonra tekrar boyadım diplerim de fazla gelmesn renk esitszlgi olmasin diye ama şimdi saclarim tam anlamıyla turuncu oldu dillerden itibaren parlak turuncu gorunumunde ve nefret ettm saç uclarmda felakt durumda sacm kısa oldugu için kestiremiyorm da lütfen yarmci olun bu turuncu dan nasıl kurtulurm

 50. Diğdemm diyor ki:

  merhaba benim saçlarım şuan siyah biraz aktı uçlarda kaldı önce açıcıyla uçları açıp daha sonra kumral ve bal köpüğü yapsam nasıl olur aynı gün ama?

 51. Nesibe diyor ki:

  Sacim suan boyasiz dogal rengim siyah bakır yapmak istiyorum evde acmadan boyasam bakır girermi yada siyah saca hangi renk güzel olur

 52. yağmur diyor ki:

  Merhaba benim saçlarım açık kumral ve küllü sariya boyamak istiyorum bunun için ne yapmalıyım bu arada saçlarım boya doğal değil

 53. Ilhamiye diyor ki:

  Slm sacim bakır renk diye boyamistim ama baya kızıl oldu ama ben çikolata kahve istiyorum nasıl yapabilirim

 54. Beritan diyor ki:

  Merhaba ben bugday tenliyim suanki sac rengim badem kahvesi ama saclarimi küllü kumrala boyamak istiyorum bunu icin napmaliyim ? Sikdiden tesekkur ederim.

 55. hande diyor ki:

  Merhaba. Saçlarımı tuuncuya yakın bir bakıra boyattım 1 ay önce kuaförde haliyle dip boyam gelmeye başladı ve koyu kahverengi bir saça sahibim. Aynı rengi nasıl elde edebililirim acaba?

 56. Eylül diyor ki:

  Merhabe benim ana saç rengim koyu kahverengi saçlarımın uçlarında ‘da omre var ve saçımı siyaha boyamak istiyorum. Evde kendim boyamayı düşünüyorum tutarmı kaç dk bekletmeliyim ve saçımda boya ters tepki yapıp dökülebilir mi? Birde hangi markanın siyahını kullanmalıyım cevaplarsanız çok sevinirim iyi günler.

 57. Burcu diyor ki:

  Merhabalar benim kendi saç rengim kumral fakat yarıdan aşağıda kahve boya fakat 1 buçuk senedir boyamiyorum..
  Açıldı rengi iyice …. buğday tenli biriyim kullu Sari yapmak için ne yapmam lazim

BİR YORUM YAZ