2016 Trendi; Mom Jeanler

2016 Trendi; Mom Jeanleri Bu konuzmuz da Jean Pantolon Giyinmesini Seven Kadınlar için Bu Konumuzda derledik.

2016 yılında dar ve skinny jeanlere çok güçlü bir rakip gelmektedir. Dar ve skinny jeanleri oldukça zorlayacak olan bu rakip ise Mom jeanlerdir. Mom Jean’in anlamı isminden de anlaşılacağı üzerine Anne kotlardır. Biz bayanlar annelerimizin kıyafetlerini , makyaj malzemelerini ayakkabılarını her zaman kullanabiliriz. 2016 yılında  bu seçeneklerin arasına artık Jeanler girmiş oldu.

Artık dar ve skinny jeanlerin kullanımı giderek azaltan Mom Jeanlar rahatlığın ön plana çıkması ile popülerliğini arttırmaya başlamıştır. Kadınlar artık kendilerini sıkan ve hareket etmelerini önleyen bir jean yerine kendisini rahat ve serin tutan , istediği gibi hareket etmesini sağlayan jeanleri tercih etmektedir. Bu jeanlerin başında ise Mom Jeanler gelmektedir.

Mom Jeanların trendinin giderek yükselmesi ile birçok ünlü kot markası da Mom Jean modellerine yer vermektedir. Mom Jean modelleri yüksek bel , rahat ve bol kesim , sıvanmış bilek tarzı ile herkes tarafından çok beğenilmektedir. Mom Jeanler  yediden yetmişe tüm bayanlara hitap etmesi ile de kullanımı çok yaygındır.

Birçok renk modeli  bulunan Mom Jeanleri isteğinize göre her türlü ortamda dilediğinizce kullanabilirsiniz. Mom Jean modellerini ve nasıl kullanıldıklarını fotoğraf galerimize göz atarak inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Deri pantolon ve tayt sokak kombinleri 2016 2017 başlıklı makalemizde deri pantolon, deri tayt ve kombinler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*